Çadırlı Ranza Modelleri

Yeni trend çadırlı ranza modelleri çocuk odalarında çok tercih edilmekte olup bebek odası ve çocuk odası tasarımları arasında iki çocuklu aileler tarafından çok tercih edilmektedir…

Çadırlı Ranza Modelleri ve Fiyatları

Çadırlı ranzalar çocuk odası tasarımları arasında çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır. Bu tasarımlar tek çocuklu aileler tarafında tercih edildiği gibi genellikle iki çocuklu aileler tarafından çok satın alınmakta olan beğenilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Çocuklar için yatacak alanın yanında oyun alanı olarak da kullanılmakta olup çocukların çok sevdiği tasarımlar arasında yer almaktadır. Kız çocuklar için prenses çadırlı ranza modelleri çok tercih edilmekte olan modeller arasında yer almaktadır. Kaydıraklı çadırlı ranza modelleri ise hem kız çocukları hemde erkek çocuklar için tercih edilmektedir. Çadırlı ranza modelleri sayesinde çocuk odaları çok dağılmamakta ve çocuğunuz eğlenceli zaman geçirmektedir.

Çadırlı ranza fiyatları 1000 Tl ile 2000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satılmaktadır. Ürünleri e-ticaret siteleri ve çocuk ürünleri satan firmalardan temin edebilirsiniz. Taksit imkanları ile 9 aydan 12 aya kadar vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Çadırlı Ranza Modelleri-1

Çadırlı Ranza Modelleri-1

Bir çok farklı renk tasarımı bulunmakta olup en çok tercih edilen renkler arasında kız çocuklar için pembe ve kırmızı renkler tercih edilmekte olup, erkek çocuklar içinde mavi ve yeşil renklerden oluşan tasarımlar tercih edilmektedir.

Çadırlı Ranza Modelleri-2

Çadırlı Ranza Modelleri-2

Ahşap olan bu ranzalar üst kısmında yatak alt kısmında oyun alanı bulunmakta olup mavi renkleri ile erkek bebekler için ideal bir tasarımdır. İdeal ölçüleri ile her bebek odasına uygun bir üründür.

Çadırlı Ranza Modelleri-3

Çadırlı Ranza Modelleri-3

Erkek bebekler için tasarlanmış mavi renk çadırlı ranza modelleri arasındadır. Ranzanın alt kısmı çadırlı olup oyun alanı için kullanılmakta olup üst kısmı da yatak olarak kullanılmaktadır.

Çadırlı Ranza Modelleri-4

Çadırlı Ranza Modelleri-4

Kırmızı renk ranza erkek bebekler için tasarlanmış ve kırmızı perde tasarımları ile uyumlu bir bebek odası görünümü elde edilmiştir.

Çadırlı Ranza Modelleri-5

Çadırlı Ranza Modelleri-5

Yatak kısmının hemen üst kısmına monte edilmiş olan tente çadır ile çok güzel bir görünüm elde edilmiş modern çocuk odası tasarımları için ideal bir tasarımdır. Gündüzleri oyun alanı olarak kullanılmakta geceleri de yatak için kullanılmaktadır.

Çadırlı Ranza Modelleri-6

Çadırlı Ranza Modelleri-6

Kırmızı ranza modeli hem kız bebekler için hemde erkek bebekler için tercih edilebilecek çadırlı ranza modelleri arasında bulunmaktadır. Bu tasarımlar ile çocuklar çok eğlenceli zaman geçirmektedir.

Çadırlı Ranza Modelleri-7

Çadırlı Ranza Modelleri-7

Kız bebekler için pembe ranza modelleri çok tercih edilen çadırlı ranza tasarımları arasında yer almaktadır. Sizde kız bebek ve çocuklarınız için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerle ilgili olarak bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek çocuğunuza en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz….

Çadırlı Ranza Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git