Büyük Boy Salon Halıları

Büyük salonlar için özel olarak tasarlanmış büyük salon halısı, büyük salon halısı modelleri, büyük boy modern ve şık tasarımlı salon halıları fiyatları,ürünler ve görselleri…

Büyük Boy Salon Halıları

Salonlar evlerde insanların en çok zaman geçirdikleri yaşam alanı olarak karşımıza çıkmakta olup, salon dekorasyon ve tasarımları bayanların en çok özen gösterdiği yerler arasında yer almaktadır. Şık ve modern görünümlü salonların olmazsa olmazı halılar ev dekorasyonunda çok önemli bir yere sahiptir. Farklı ve modern tasarım halı modelleri bulunmaktadır.

Salonlar evlerin en büyük ve en çok kullanılan yaşam alanı olduğu için bu alanlarda kullanılmakta olan halılarda diğer oda halılarına göre büyüktür. Salon dekorasyonlarında genelde 6 metre kare halılar, 8 metre kare halılar, 10 metre kare ve 12 metre kare halı modelleri tercih edilmektedir.

Büyük Boy Salon Halıları

Büyük Boy Salon Halıları

Büyük halıların yıkanması, ev temizliği sırasında kaldırması, halıların tozlarının alınması bir bayanın tek başına yapması mümkün olmadığı için büyük olan salonlarda 2 adet halı tercih edilmektedir. 4 metre kare iki adet halı hem görsel hemde salon tasarımı ve dekorasyonları için daha şık ve estetik bir görünüm vermektedir. Aynı zamanda temizlikte kolay olmaktadır.

Büyük Boy Salon Halıları

Büyük Boy Salon Halıları

Büyük Boy Salon Halısı Modelleri

Salonlar evlerde en çok kullanılan alanlar olduğu için aynı zamanda bu alanda kullanılmakta olan halılarda çok çabuk kir tutmakta ve aynı zamanda yıpranmaktadır. Salon halıları örtüleri evlerde misafir vb gelmediği sürece evlerde serilerek halıları temiz tutmak ve yıpranmasını önlemek için tercih edilen yollar arasında yer almaktadır.

Büyük Boy Salon Halıları

Büyük Boy Salon Halıları

Salon halıları büyük halılar olduğu için aynı zamanda pahalı halılar arasında yer almaktadır. Ucuz salon halısı tercih edebilirsiniz. Bir halının ucuz olması demek kötü olması demek değildir. Uygun salon halıları ülkemizde halı satan e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsiniz.

Büyük boy salonlarda kullanılmakta olan salon halılarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git