Bungalov Ev Modelleri

Bungalov evler, Bungalov ev yapımı, Bungalov ev nasıl yapılır, Bungalov ev fiyatları ve Bungalov ev görselleri ve bu evler hakkında merak ettikleriniz…

Bungalov Evler ve Fiyatları

Bungalov tarzı evler günümüzde daha çok tatil yörelerinde ve tatil köylerinde karşımıza çıkan ahşap bir diğer adı ile de kütük evlere verilen addır. Kütükten yapılan bu evlerin tek katlı ve iki katlı tasarımları bulunmaktadır. Ülkemizde özellikle Akdeniz ve Ege bölgesinde tatil köylerinde çok tercih edilmektedir.

Tatil bölgelerine ve bulundukları alanlara hoş ve estetik bir görünüm katmaktadır. Aynı zamanda şık ve estetik bir görünümleri bulunmaktadır. Kullanışlı olmalarının yanında konfor olarak da yüksek konfora sahiptirler. Bu evlerin dış kısımlarında genelde kaplamalar kullanılmaktadır.

Şehir hayatı ve binalardan sıkılan kişilerin tatil seçenekleri arasında bu evlerde konaklamayı tercih etmektedirler. Sağlıklı ve doğal tatil severler kişilerin favorisi arasında Bungolav tarzı ev modelleri bulunmaktadır.

Bu evlerde güzel olan tarafları arasında aradığınız tüm şeyleri aynı yerde bulabiliyorsunuz. Bungalov evler aynı zamanda insana pozitif bir enerjide vermektedir.

Bungalov Ev Maliyetleri

Bu evler ahşap tasarımlar olduğu için ahşap ev fiyatları ile aynı diyebiliriz. Metre kare fiyatları 500 Tl ile 1000 Tl arasında fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Bu tarz bir ev yaptırmak istiyorsanız 30 metre kare bir evi 20.000 Tl ödeyerek yaptırabilirsiniz.

Bungalov Ev Görselleri

Bungalov Evler

Bungalov Evler

Bungalov Ev Modelleri

Bungalov Ev Modelleri

Lüks Bungalov Evler

Lüks Bungalov Evler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git