Bubblera-Bubble Chair

admin

Bubblera

Kabarcık sandalye, salıncak sandalye, iç mekan hamağı, bahçe, balkon, teraslara ayrı bir hava katacak ve aynı zamanda keyifli ve dinlenerek vakit geçirebileceğiniz bir ürün…

BUBBLERA – BUBBLE CHAIR

Orijinal ismi “Bubble Chair” olan ürün, kabarcık sandalye, salıncak sandalye, iç mekan hamağı gibi farklı isimlerle anılabilmektedir.

Yıllar önce tasarlanmış olmasına rağmen, özgün ve eşsiz tasarımı sayesinde hala gelecekten gelmiş hissi uyandırabilen, insanın aklında sıra dışı bir hamak düşüncesini getiren, hem iç hem de dış mekanda kullanılabilen özel bir sandalyedir.

Kalabalık ve gürültülü ortamlarda bile, Bubble Chair dış ortamın rahatsız eden ve dikkatinizi dağıtan seslerinden sizi soyutlamaktadır. Böylece kitap okuma, yazı yazma, telefonda konuşma veya sadece dinlenme gibi aktiviteleri kendi sakin ortamınızda, dış ortamdan etkilenmeden yapmanıza imkan verir.

Sadece akrilik malzeme (pleksi) ve paslanmaz malzemeden üretilen Bubble Chair, aslında sadeliği ve az ama öz konseptini temsil eden özgün tasarımlı bir üründür. Paslanmaz olması nedeni ile soğuk hava şartları ve yağmurdan etkilenmez. Aşırı sıcaklara bağlı olarak da ürünlerde her hangi bir bozulma olmadan uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Yurt dışında bir çok ülkede kullanılmakta olan bir üründür. Bir çok farklı modeli ve çeşidi bulunmaktadır. Çok sayıda renk seçeneği bulunmaktadır. Her bütçeden kişinin rahatlıkla alabileceği bir üründür. Ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan bu ürünü tercih ederek yaşam alanlarınıza farklı ve modern bir hava katabilir ve aynı zamanda sıra dışı bir dekorasyon ve tasarıma öncülük edebilirsiniz.

Bu ürün ülkemizde üretimi yapılmaktadır. Yerli üretime destek olmak ve bir çok kişiye iş ve istihdam sağlamakta olan bu ürünü aşağıdaki firmadan temin edebilirsiniz.

İletişim

Adres:Meclis Mah. Teraziler Cad. Perpim San. Sit. A Blok No: 83 Sancaktepe / İstanbul

Telefon: +90 536 486 32 34 | +90 545 246 88 41

Fax: +90 216 540 27 95

Mail:info@bubblera.com | info.bubblera@gmail.com

Bubblera-Bubble Chair Görselleri

Yorum yapın