Brillant Perde Modelleri 2022-2023

admin

Updated on:

Brillant Modern Perde Modelleri

Brillant perde modelleri, yeni Brillant perde modelleri, salon, misafir odası, yatak odası, mutfak ve çocuk odalarına uygun modern ve estetik tasarımları, Brillant 2016 ve 2017 için özel olarak tasarlanmış modelleri…

Brillant Perde Çeşitleri ve Fiyatları

Perde çeşitleri içinde en çok tercih edilen modeller arasında bulunan Stor perde modelleri, Zebra perde modelleri ve tül perde modelleri Brillant çeşitleri içinde bulabilir ve evlerde salonlar ve misafir odaları başta olmak üzere, oturma odası, yatak odası, bebek ve genç odalarında şık ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Brillant perde fiyatları ve kampanyalar ile belirli dönemlerde %40 ile %50 varan indirim imkanları sunmaktadır. Kampanya süreçlerini yakından takip ederek yada kampanyalı ürünler içinden hoşunuza giden modelleri tercih ederek aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Brillant Perde Modelleri 2016 ve 2017 yılı için şimdiden çok hoş ve modern tasarımları ile bayanların çok hoşuna giden tasarımları bulunmaktadır. Bu tasarımlar içinde  Brillant Art of curtain ve Brillant Curtain accessorries koleksiyonlarında 150 yakın perde çeşidi bulunmaktadır. Bu koleksiyonlar içinden en çok tercih edilen tasarımlardan oluşan bir foto galerisi hazırlayarak ürünler hakkında ayrıntılı olarak sizleri bilgilendireceğiz.

Perde seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken bir çok nokta bulunmaktadır. Evinize alacağınız perdenin evde kullanmakta olduğunuz yatak odası takımı, salon takımları, çocuk odası takımları ve diğer ev aksesuarları ve ev tekstil ürünleri ile uyumlu olması çok önemlidir.

Evlerde farklı tasarımlar oluşturarak şık ve modern bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihleri arasında desenli perdeler ön plana çıkmaktadır. Desenli perde modelleri içinde tiffany, zebrada lotus, plant, genova, craft, cooper, masal ve sonic modellerini tercih ederek muhteşem bir görünüm elde etmek mümkündür.

Brillant Perde Modelleri Resimleri

Brilant yeni perde tasarımları içinde 100 üzerinde modeli bulunmaktadır. Evlerde en çok tercih edilen, beğenilen ve en çok satılan perde modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Brilant perdesi satın almak için Brillanthome mağazalarını ziyaret ederek yada online olarak perde siparişi vererek satın alabilirsiniz.

 

“Brillant Perde Modelleri 2022-2023” üzerine bir yorum

Yorum yapın