Boy Aynası Modelleri

Evlerde özellikle yatak odası ve antrelerde kullanılmakta olan boy aynası modelleri yeni ve modern tasarımları ile ev dekorasyonuna katkı sağlamaya devam ediyor…

Boy Aynası Model ve Fiyatları

Evlerde yatak odaları ve antrelerde kullanılmakta olan aynalar bayanların ev dekorasyonunda olmazsa olmaz ürünleri arasında bulunmaktadır. Duvar aynası yada boy aynası olarak adlandırılan ve evlerde bulunan klasik ayna modelleri yerine günümüzde şık ve estetik görünüme sahip modern ayna modelleri tercih edilmektedir.

Evlerde özellikle dış kapı arkalarında çok kullanılmakta olan bu aynalar evden çıkarken ve eve girerken üstümüze çeki düzen vermek amacı ile kullanılmaktadır. Bu aynalar gün içerisinde çok kez kullandığımız ürünler arasında yer almaktadır. Estetik ve şık görünüme sahip modellerini tercih ederek ev dekorasyonuna estetik bir görünüm kazandırabiliriz.

Bu aynaların tek dezavantajı çabuk kirlenmesi nedeni ile sık temizlik istemesidir. Boy aynası ayaklı modelleri de çok tercih edilmekte olan modelleri arasında yer almaktadır.

Boy aynası Tekzen, boy aynası Ikea, boy aynası Koçtaş, boy aynası Bellona ve boy aynası Bahause gibi büyük yapı marketlerinden peşin yada kredi kartına taksit seçeneklerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Boy aynası fiyatları 50 Tl ile 500 Tl arasında fiyat aralığı ile satışa sunulmaktadır. Boy aynası modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde evinize uygun olan tasarımları satın alarak sahip olabilirsiniz…

Ahşap Boy Aynası Modelleri

Ahşap Boy Aynası Modelleri

Ahşap tasarım boy aynası modelleri evlerde bir çok mobilya rengi ile uyumlu şık ve modern tasarımlar arasında yer almaktadır. Evlerde salon ve giriş kısımlarında çok kullanılmaktadır

Boy Aynası Modelleri

Boy Aynası Modelleri

Modern ve klasik tasarımları bulunmakta olup gençler ve yeni mobilya takımları ve yatak odası takımları için modern tasarım boy aynaları çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Kahve Rengi Boy Aynası Modelleri

Kahve Rengi Boy Aynası Modelleri

Evlerde antre ve hollerde çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda ofis ve iş yerlerinde de kullanabileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Kahve rengi olması nedeni ile bir çok ev ve ofis mobilyası takımlarına uyumludur.

Modern Boy Aynası Modelleri

Modern Boy Aynası Modelleri

Modern boy aynası tasarımları yatak odaları dahil bir çok alanda tercih edebileceğiniz ve kullanıldıkları yerlere ayrı bir hava katan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Oval Boy Aynası Modelleri

Oval Boy Aynası Modelleri

Yatak odası ve salon tasarımlarında çok tercih edilmektedir. Oval olması evlere hoş ve estetik bir görünüm katmaktadır.

Pembe Boy Aynası Modelleri

Pembe Boy Aynası Modelleri

Pembe boy aynası modelleri genç kız odası ve bebek odası dekorasyonlarında çok tercih edilmektedir. Bazı evlerde yatak odalarında da kullanıldığı görülmektedir. Genç kız odalarına şık bir görünüm katmaktadır.

Siyah Boy Aynası Modelleri

Siyah Boy Aynası Modelleri

Siyah boy aynaları evlerde ve ofislerde tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında yer almaktadır. Ürünler hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git