Bordo Krem Mutfak Dolapları

Bordo krem mutfak dolapları, yeni ve şık tasarımları, bordo ve krem rengi uyumu ile modern mutfak tasarımları ve görseller…

Bordo Krem Mutfak Dolapları Modelleri

Mutfaklarınızda hem güzellik hem de modernlik arıyorsanız, tercih etmeniz gereken en asil renklerden biri de bordodur. Ancak sadece bordo olarak tasarlanmış bir mutfak, sizi boğabilir. Dışarıdan bakanları da oldukça rahatsız edecektir. Bu nedenle bordo ağırlıklı mutfaklarınız için krem ve beyaz renklerle sadeleştirilmiş ve hafifletilmiş modelleri seçmenizde fayda vardır. Bordo krem mutfak dolabı tasarımları 2017 sezonunun en trend tasarımları arasında yer alacaktır. Mutfaklarınızda farklı ve estetik bir hava yaratmak istiyorsanız, bordo krem dolapları tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Bordo krem mutfak dolapları, kir göstermemesi açısından da tercih edilmektedir. Bu iki rengin, birbiri ile mükemmel uyumu bulunur. Bu uyumu bozmamak için kullanacağınız halı, duvar kağıdı gibi dekoratif malzemelerin renklerine dikkat etmeniz gerekir. Örneğin halınızın rengini çok koyu seçmeniz mutfağınızı boğacaktır. Bu nedenle pastel renge sahip olan kırmızı ve pembe tonlarını tercih edebilirsiniz yada açık renkli ancak krem renginin bir ton koyusu olan halılar kullanabilirsiniz.

Bordo krem mutfak dolapları için aydınlatma da çok önemlidir. Spotlar ve ledler ile mutfak aydınlatmanızı yapmanız gerekir. Ancak ışık rengi de oldukça önemlidir. Sarı renkli ışıklar mutfağınızı boğacaktır. Bu nedenle beyaz renkli ışıklar tercih etmeniz gerekir. Bordo ve krem rengine sahip mutfak dolaplarının desenli olan modelleri de oldukça göz kamaştırıcıdır. Eğer mutfaklarınıza hareket katmak istiyorsanız, krem üzerine bordo desenler ile süslenmiş mutfak dolabı modellerini tercih edebilirsiniz.

En çok tercih edilen modern ve şık tasar

Bordo Krem Mutfak Dolabı Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git