Bohem Tarzı Yatak Odaları

Bohem tarzından hoşlanan kişiler için özel olarak tasarlanmış Bohem tarzı yatak odaları ile kendini stilinize uygun yatak odası tasarımları oluşturabilirsiniz…

Bohem Tarzı Yatak Odası Modelleri ve Tasarımları

Bohem tarzı nedir diye merak edenler için bu tarz 1960 ve 1970 yıllar arasında ortaya çıkmış rahat ve salaş giyim tarzı olarak ortaya çıkmış sonrasında çanta, gelinlik, saç, elbise ve bohem tarzı dekorasyon ile hayatımızda bir çok alana etki etmiştir.

Bu akım tamamen özgür ve salaş bir stil olarak benimsenmiş ve günümüzde  Bohem yatak odası takımlarını seven ve tercih edenler bulunmaktadır. Rahatlıktan ve serbest stilden hoşlanan kişiler tarafından çok tercih edilmektedir.

Bu tarzda bir çok renk aynı anda kullanılmış ve en çok öne çıkan renk kahve rengidir. Sizde bu tarz yatak odası takımları tercih edebilir ve kendinizde yatak odası örtüleri, perdeler, halıları değiştirerek kendinize uygun modern hale getirebilirsiniz.Bohem yatak örtüleri yine yatak odası dekorasyonunda tercih edilmektedir. Yatak odanız Bohem değilse de Bohem yatak örtüsü kullanarak bu tarza uygun hale getirebilirsiniz.

Etnik desenlerin çok kullanıldığı bu yatak odası takımları günümüzde genç yada yaşlı fark etmez bu tarzdan hoşlanan kişiler tarafından çok tercih edilmektedir.

Bohem tarzı yatak odalarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu modelleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Yatak odaları hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bohem Tarzı Yatak Odası Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git