Bohem Tarzı Dekorasyon

Bohem tarzı dekorasyon seçenekleri günümüzde evlerde yatak odaları, oturma odaları ve diğer bir çok ev aksesuarlarında kullanılmaya başlanmıştır.

Bohem Tarzı

Bohem tarzı 60 ve 70 yıllarda ortaya çıkmış ve serbest ve rahat salaş giyim tarzı olarak karşımıza çıkmıştır. Giyim, kıyafet, çanta, gelinlik, yatak odası ve oturma grubu gibi sosyal hayatta bir çok alanda karşımıza çıkmaktadır.

Farklı ve rahat tasarımlardan hoşlanan kişiler tarafından çok tercih edilmektedir. Özellikle salaş ve serbest yaşam tarzını belirlemiş kişiler tarafından çok tercih edilmektedir.

Bohem tarzı dekorasyon da  bir çok renk aynı anda kullanılmış ve en çok öne çıkan renk kahve rengidir. Sizde bu tarz yatak odası takımları tercih edebilir ve kendinizde yatak odası örtüleri, perdeler, halıları değiştirerek kendinize uygun bir stil oluşturabilirsiniz.

Bohem yatak örtüleri yine yatak odası dekorasyonunda çok tercih edilmekte olup  yatak odanız Bohem değilse de Bohem yatak örtüsü kullanarak bu tarza uygun hale getirebilir ve farklı bir stil oluşturabilirsiniz.

Farklı desenlerin çok kullanıldığı bu yatak odası takımları günümüzde genç yada yaşlı fark etmez bu tarzdan hoşlanan rahat ve salaş tarzdan hoşlanan kişiler tarafından çok tercih edilmektedir.

Bohem tarzı dekorasyonlar dan oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu modelleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bohem tarzı hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Boheem Tarzı Evler

Bohem Tarzı Evler

Bohem tarzı evlere en güzel örnekler arasında bir tasarımıdır. Tamamen doğal ve ahşap tasarımlar ön plana çıkmış, rahat ve salaş görünüme sahip bir ev dekorasyon örneğidir.

Boheem Tarzı Evler

Boheem Salon

Bir çok farlı renk bir arada kullanılmış ve uyum gözetilmemiş tamamen rahat ve konfor ön planda tutulmuş bir ev tasarımıdır. Doğal ve gösterişten uzak Bohem Tarzı dekorasyona örnek teşkil etmektedir.

Boheem Tarzı Evler

Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu

Bir çok farklı ve renk uyumu olmayan renklerden oluşan bir salon tasarımı. Orta sehpa ise tamamen ağaçların hiç bir işleme tabi tutulmadan kullanılması ile oluşan bir ev dekorasyon örneği.

Boheem Tarzı Evler

Renk uyumu gözetmeksizin modern ve klasik eşyaların bir arada kullanılması sonucu oluşmuş olan bir ev dekorasyon örneğini görmektesiniz.

Boheem Tarzı Evler

Bohem  Orta Sehpa Tasarımı

Bu resimde Boheem Tarzı salon dekorasyonuna bir örnektir. Orta sehpa demir profillerin üzerine ahşap kullanılarak yapılmıştır. Modern tasarım mobilya ve bohem tarzı eşyalarının kullanılması sonucu farklı bir salon oluşturulmuştur.

Boheem Tarzı Evler

Bohem Banyo Dekorasyonu

Bohem Tarzı banyo dekorasyonu örnekleri arasında yer almaktadır. Bohem tarzı dekorasyon sadece salonlarda değil evinizde banyo ve yatak odası tasarımlarında da tercih edebilirsiniz.

Boheem Tarzı Evler

Bohem Küçük Salon Dekorasyonu

Modern koltuk takımı ile çok eskilerde kullanılmakta olan ahşap yapım yer sofrası kullanılması ile ortaya çıkmış bir dekorasyon örneğidir.

Boheem Tarzı Evler

Bohem Büyük Salon Dekorasyonu

Eski dönemlerde kullanılmakta olan el yapımı halı, modern ışıklandırma sistemi ile birlikte kullanılmış ve estetik gözetmeksizin şalaş bir salon havası oluşturulmuştur.

Boheem Tarzı Evler

Boheem Tarzı Farklı Ev Dekorasyonu

Rahat, salaş bir ev dekorasyon örnekleri arasında yer almaktadır. Klasik mobilya tasarımları ile oluşturulmuş, salon içerisinde büyük süs bitkileri ile yetiştirilmektedir.

Boheem Tarzı Evler

Boheem Tarzı Evler

Şömine ve orta sehpa, sandalye çok eski tasarımdır. Klasik mobilyalar kullanılarak oluşturulmuş Bohem tarzı ev dekorasyonuna örnektir.

Boheem Tarzı Evler

Boheem Tarzı Evler

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git