Biev Süt Şişesi ve Sürahiler

Biev süt şişesi, süt şişeleri, cam ürünler, cam sürahiler, bebeklerin çok seveceği süt şişesi görselleri….

Biev Süt Şişeleri

Camdan gelen sağlığa inanalar için son zamanlarda eskiye dönüşün çok fazla gündeme gelmesi ile birçok alanda cam kullanımı artmıştır. Özellikle çocuklara eğlenceli olarak süt içirmek isteyen annelere büyük destek sunan biev süt şişeleri tatlı ve eğlenceli desenleri ile annelerin yardımına koşmuştur. Sütü ve suyu rahatlıkla saklayabileceğiniz gibi ayran gibi sıvı malzemeleri kalaylıkla saklayabilirsiniz. Cam diğer saklama malzemelerine göre daha sağlıklı ve avantajlı olmaktadır. Hem sağlık hem eğlence diyen annelerin imdadına çok hızlı bir şekilde yetişen cam şişeler sadece süt saklamak için değil başka sıvıları da saklamak için oldukça rahat bir kullanıma sahip olmaktadır.

En eğlenceli cam şişeler

   Cam şişede eğlence arayanlar için tasarlanmış olan çizgi kahramanlar oldukça eğlenceli bir görünüm sergilemektedir. Rahatlıkla çocuğunuza gözü kapalı verebileceğiniz ve hiçbir kaygı taşımayacağınız bu şişeleri sizde hayatınıza dahil etmelisiniz. Her açıdan avantaj sağlayan bu şişeler bir ve yarım litre ebatları mevcut olmaktadır. Üzerlerindeki değişik ve eğlenceli şekiller ile de çocuğunuzun ilgisini rahatlıkla çekebilirsiniz. Süt içiremediğiniz çocuklarınıza bu şişelerle daha rahat içirebilmeniz mümkün olacaktır.

   Cam süt şişeler ve bardak setleri

    Tıpkı sürahi gibi cam şişelerde set olarak da satımlı yapılmaktadır. İster tek parça isterseniz set olarak bir şişe aynı altı bardak olarak da almanız mümkün olabilir. Çocuğunuzun kullanım eşyalarını kendi eşyalarınızdan ayırarak ona ayrıcalık sunduğunuzu ve onu önemsediğinizi bu şekilde ispatlayabilirsiniz.

 Biev Süt Şişeleri Görseller

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git