Bien Seramik Yer Karoları

Bien Seramik Modelleri: Desenli karolar, canlı ve renkli tasarımlardan hoşlanan kişiler için özel olarak üretilmiş şık ve dekoratif modeller ve fiyatları hakkında…

Bien Seramik Modelleri

Koralar evlerde en çok banyo, mutfak ve salonlarda tercih edilmektedir. Toplu kullanım alanları ve sosyal alanlarda da karşımıza çıkmaktadır. Karo modelleri yeni ve farklı çeşitleri ile her zevkten kişiye hitap etmektedir. Karo fiyatları her bütçeden kişiye uygun olan modelleri bulunmaktadır. Uygulama yapılacak olan alana göre değişmektedir. Karo kutu fiyatları 60 Tl ile 200 Tl arasında değişmektedir.

Karo alırken sağlam ve dayanıklı modelleri tercih etmelisiniz. Şık ve estetik bir görünüm elde etmek için karo fiyatı kadar uygulama işçiliğide iyi olması gerekiyor.

Bien seramik karo çeşitleri; porselen karo, desenli, karo, mozaik karo, vitrifiye karo, 20mm karo modelleri bulunmaktadır. Evlerde kullanmakta olduğunuz ve farklı nedenlerden dolayı karoları değiştirmeyi düşünüyorsanız yada  yeni inşaatlarda Bien ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bien yılların vermiş olduğu birikim, kalite ve müşeri memnuniyetine vermiş olduğu önem ile kendi sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır. Toplu alımlarda indirimler yapılmaktadır. Aynı zamandan Bien kampanyaları takip ederek aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bien ürünlerini firmanın resmi internet sitesi üzerinden  online olarak satın alabilir, bayileri aracılığı ile alabilir yada yapı marketlerinden temin edebilirsiniz. İster peşin istersede vadeli ödeme seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bien Seramik Yer Karoları Görselleri

Bien Karolar

Bien Karolar

Bien Seramik

Bien Seramik

Bien Zemin Karo Modelleri

Bien Zemin Karo Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git