Beyaz Mutfak Dolapları

Beyaz mutfak dolap modelleri, yeni ve özel tasarım beyaz mutfak dolapları, siyah beyaz mutfak dolapları, mürdüm beyaz mutfak dolapları kombinleri ve görselleri…

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri ve Tasarımları

Son zamanların en çok tercih edilen mutfak dolabı rengi beyazdır. Beyaz mutfak dolaplarının bu kadar popüler olmasının nedeni her şeyle uyumlu olması ve küçük dokunuşlar ile farklı mekanlar yaratılabilmesidir. Evlerinizde beyaz mutfak dolapları tercih edecekseniz, bir kaç noktaya dikkat etmeniz gerekir. Bu noktalardan ve çeşitli beyaz mutfak dolaplarının modellerinden aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

  • Küçük mutfaklara sahipseniz mutlaka beyaz mutfaklar tercih etmelisiniz. Sizin için en iyi alternatif beyaz olan mutfak dolapları olacaktır. Bu dolapların fazla raflı olanlarını tercih ederseniz, mutfağınızda daha çok yer sağlamış olursunuz.
  • Mutfak dolaplarınızın kulplarını değiştirerek bile, son derece modern mutfaklar elde edebilirsiniz.
  • Her renge uyumlu olan beyaz mutfaklarınız ile kombine edeceğiniz halının renginin zıt olmasına özen gösterin. Örneğin siyah, kırmızı, pembe koyu renkler tercih ederseniz, çok daha modern mutfaklar elde edersiniz.
  • Beyaz mutfak dolapları tercih ediyorsanız, dolaplarınızın üst kısımlarına beyaz led aydınlatma döşetin. Bu sayede daha ferah mutfaklar elde edebilirsiniz.
  • Beyaz mutfak dolaplarınız ile kombine edeceğiniz yemek masanızın da yine beyaz yada açık renkli olmasına özen gösterin. Bu sayede içinden çıkmak istemeyeceğiniz mutfaklara sahip olabilirsiniz.
  • Eğer beyaz renkli mutfak dolapları tercih ediyorsanız, dolap ile tezgah arasındaki duvar için fayans döşemeler yerine renkli mermerler tercih edebilirsiniz. Böylece daha şık ve modern bir çizgi yakalamış olursunuz.
  • Beyaz mutfaklarınız için tezgahınızın renginin de beyaz olmasına özen gösterin.
  • İki farklı renk isteyenler için siyah beyaz mutfak dolapları yada mürdüm beyaz mutfak dolapları beyaz renk ile en uyumlu kombin renkler arasında yer almaktadır. Kırmızı beyaz mutfak dolabı modelleri de tercih edilmektedir. Kırmızı rengi mutfak için çok abartılı olur diyenler kırmızı beyaz mutfak aksesuarları ile bu iki rengin uyumundan yararlanarak şık ve estetik mutfak dekorasyonu oluşturabilirler.
  • Beyaz mutfak dolapları olan evlerde gri yada füme rengi bulaşık makinesi, fırın ve buzdolabı rengi olarak tercih edildiğinde çok güzel bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Beyaz Mutfak Dolabı Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git