Beyaz Halı Modelleri

Beyaz Halı Modelleri ve Fiyatları

Halı modelleri oldukça farklı ve çeşitli olsa da en çok satılan halı modelleri şüphesiz ki beyaz halı modelleridir. Çünkü hemen hemen her yeni evlenen çiftin oldukça şaşalı ve lüks bir misafir odası vardır ve bu kadar şatafatlı bir odaya ancak asil, sade ve bir o kadar da gösterişli olan beyaz halı modelleri yakışır.

Beyaz halı modellerinin hemen hemen hepsi klasik modellerdir. Daha çok açık kahve ve toprak tonları ile ya da koyu hardalımsı bir sarı ile bütünleşen bu halı modelleri misafir odalarının vazgeçilmezleri arasında yerini alır.

Son zamanlarda çıkan renkli ve şatafatlı yatak odaları içinde tasarlanmaya başlandı. Bu halı modelleri de genel olarak klasik olmakla birlikte düz beyaz halı modelleri de mevcut. Bu halılarda dikkat çeken en büyük özellik model olmaması. Sadece beyaz renkte ya da simli beyaz iplikle üretilen bu halılar hem sade hem de şık bir görünüm katarlar. Yine yatak odalarında kullanılan beyaz halı modellerinden biri olan alacalı beyaz halılar kattıkları spor hava ile renkli ya da kahverengi ile beyaz komidinli yatak odası modellerinde çokça sevilen modeller arasında yerini alıyor. Beyaz halı modelleri temizlik açısından çok zor olup kullanım alanı darlığıyla bilinmekle birlikte oldukça şık bir görüntü oluşturması sebebi ile herkes tarafından beğenilip hiç değilse bir odada kullanılabiliyor.

Beyaz halı fiyatları diğer halı fiyatları ile genelde aynıdır. Halının rengi fiyatları etkilememektedir. Halı fiyatlarını ürünlerde kullanılmakta olan iplik kalitesi ve halının diğer özellikleri etkilemektedir.

Beyaz halılar evlerde sadece tek renk olarak kullananlar bulunda mavi beyaz halı, siyah beyaz halı, beyaz mor halı vb bir çok renk ile kombinasyonu çok iyidir. En çok sevilen ve tercih edilen beyaz halı modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceledikten sonra evlerinize uygun olan halı modeline karar verebilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git