Beşiktaş Perde Modelleri

Beşiktaş taraftar perdeleri evlerde bir ve işyerlerinde bir çok alanda tercih edilmektedir. Özellikle genç odası dekorasyonlarında çok tercih edilmektedir.

Beşiktaş Taraftar Perde Modelleri ve Fiyatları

Ev ve iş yerleirnde bu takıma gönül vermiş olan ve taraftarı olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Lisanslı olarak üretimi yapılmaktadır. Satış noktasında Taç Store ve internet üzerinden satış yapan e- ticaret sitelerinden bu ürünü temin edebilirsiniz. İsterseniz peşin isterseniz de kredi kartına taksit imkanları bulunmaktadır. İstedğiniz ödeme şeklini kendiniz tercih ederek kullanacak olduğunuz pencerenin boyutlarına uygun olarak sipariş verebilirsiniz. Kargo ücreti ödemeden ürünler istediğiniz adrese gelmektedir.

Beşiktaş Baskılı Perde

Beşiktaş Baskılı Perde

Baskılı perde modelleri iki çeşit baskı kullanılmaktadır. Birincisi yazılar ev içinden okuncak şekilde ikincisi de yazılar dış kısımdan okunacak şekilde olan tasarımları bulunmakta olup evlerde salonlarda çok tercih edilmektedir.

Beşiktaş Kartal Resimli Perde

Beşiktaş Kartal Resimli Perde

Kartal resimli olan bu perde modeli evlerde küçük camları olan misafri odalarında ve ofis tarzı yerlerde tercih edilmektedir.

Beşiktaş Stor Perde

Beşiktaş Stor Perde

Stor perdeler evlerde kullanılmakta olan lisanslı ve 80 Tl ödeyerek sahip olabileceğiniz şık ve estetik görünümlü perde modelleri arasında yer almaktadır.

Beşiktaş Stor Perde Modeli

Beşiktaş Stor Perde Modeli

Genç odası takımları ile uyumlu modern ve estetik görünümlü bir stor perde modelini bu resimde görmektesiniz.

BeşiktaşTaraftar Perde

Beşiktaş Taraftar Perde

Beşiktaş pano perde modelleri evlerde ve iş yerlerinde tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında yer almakta olup bu ürünler 112 Tl den başlayan fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Beşiktaş Taraftar Stor Perde

Beşiktaş Taraftar Stor Perde

Ofis takımları ile çok uyumlu olan bu perde modelini iş yerinizde tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git