Berjer Koltuk Modelleri

admin

Sarı Renk Berjer

Berjer koltuk takımları bu yıla özel yeni berjer koltuk modelleri, berjer koltuklar, berjer koltuk fiyatları ve ödeme seçenekleri…

Berjer Koltuk Takımları ve Fiyatları

Berjer koltuk takımları evlerde özellikle salon ve misafir odası tasarımların da çok eski zamanlardan bu yana çok tercih edilmekte olan ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Klasik berjer modelleri antika ev dekorasyonu ve eski mobilya bulunan evlerde çok tercih edilmekte olaup modern berjer koltuk takımları yeni nesil ev tasarımlarında çok karşımıza çıkmaktadır.

Modern berjer takımları mobilya üretici firma tarafından her yıl şık ve estetik ve konforlu tasarımları genç yaşlı her yaş grubu tarafından çok beğenilmektedir. Her zevk ve bütçeden kişiye uygun tasarımları ve renk seçenekleri bulunmaktadır.

Berjer koltuk takımı fiyatları her firmada farklılık göstermekte olup peşin alımlarda %30 varan indirim yada vadeli ödeme seçenekleri içinde size en uygun olan ödeme seçeneğini tercih ederek bu ürünlere bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.

En güzel tasarımlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyebilir ve ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sarı Renk Berjer
Sarı Renk Berjer

Sarı renk sevenler için özel olarak tasarlanmış olan bu modeli evlerde uzun yıllar boyunca severek kullanabilirsiniz.

Mavi Renk Berjer
Mavi Renk Berjer

Mavi ve kadife olarak üretilmiş olan bu berjerler evlerde her mobilya takımı ile kolayca uyum sağlayan şık ve modern tasarımlar arasında yer almaktadır.

Krem Rengi Berjer
Krem Rengi Berjer

Dinlenmek ve uyumak için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Ayaklarınızı koyabileceğiniz puf ile takım halinde satılmaktadır.

Kırmızı Berjer Koltuk
Kırmızı Berjer Koltuk

Kırımızı renk sevenler için özel olarak tasarlanmış çok rahat ve konforlu bir üründür. Berjer koltuk fiyatları 750 l ile 1500 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır.

İpek Berjer Modelleri
İpek Berjer Modelleri

İpek mobilya berjer modelleri bir çok kişi tarafından çok beğenilmektedir. En çok satılan ve gençler tarafından çok tercih edilen modeli resimdeki tasarımdır. Yorum kısmından ürünler hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarla paylaşabilir ve onların ürünler hakkındaki yorumlarını takip edebilirsiniz…

Yorum yapın