Bellona Puf ve Berjer Modelleri

Evlerde çok kullanılmakta olan puf ve berjerler Bellona markası ile buluşmuş ve yeni tasarımları çok beğenilmekte ve tercih edilmektedir…

Bellona Puf ve Berjer Koltuk Takımları

Evlerimizde salon ve mutfak dekorasyonunda çok kullanmış olduğumuz puf ve berjer modelleri farklı amaçlar için kullanılan ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Bellona sandıklı puf modelleri evlerde oturmak ve aynı zaman da sandıklarında farklı şeyleri saklamak için çok tercih edilen ve bayanlar tarafından çok sevilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Bellona berjerli koltuk takımları yeni tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve en çok tercih edilen tasarımları arasında, Vizyon Berjerler, Lisbon Berjerler, Valdes Berjerler,  Vokal Berjerler, Neveda Berjerler,  Line Berjerler, Talya Berjerler, Linda Berjerler, Elantra Berjerler tasarımları bu yıl ön plana çıkmaktadır.

Bellona berjer kampanyaları ile aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bellona puf fiyatları 150 Tl ile 300 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satılmakta olup, Bellona berjer fiyatları 750 Tl ile 1500 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır.

En çok tercih edilen tasarımlardan oluşan bir foto galeri hazırladık sizde bu tasarımları inceleyerek evlerinize ve bütçenize uygun tasarımları belirleyebilirsiniz. Bir çok farklı ve canlı renk seçeneklerinden yararlanarak evlerinize ve bulunduğunuz ortama renk katabilirsiniz…

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git