Bellona Portmanto Modelleri

admin

Updated on:

Bellona Portmanto

Bellona portmanto modelleri, yeni tasarım portmantolar, Bellona portmanto fiyatları, ödeme seçenekleri ve en şık Bellona Portmantolar…

Bellona Portmanto Modelleri ve Fiyatları

Evlerde, iş yeri ve ofislerde kullanılmakta olan dekorasyona katkı sağlamasının yanında çok kullanışlı üürnleri ile Bellona Mobilya tarafından üretilmiş olan tasarımlar şık ve modern tasarımları ile kullanıcıları tarafından tam not almış ürünleri bulumaktadır.

Bellona kalitesi, şıklığı ve modern çizğisi ile birleşmiş olan ürünleri gençler taradfından çok beğenilmekte olup modern ev dekorasyonunda tercih edilmektedir. Bir çok farklı renk seçeneği bulunmakta her yaş ve zevkten kişiye hitap etmekte olduğu ürünleri bulunmaktadır. Genellikle beyaz ve kahve tonları bir arada bulunan modelleri çok tercih edilmektedir.

Aynalı portmanto modelleri, çekmeceli portmanto modelleri, askılı portmanto modelleri evlerde ve işyerlerinde çok tercih edilen modeller arasındadır. Bellona portmanto fiyatları 500 Tl den başlayan özel fiyatlarla kullanıcılarını beklemektedir. Peşin ve vadeli ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Bellona portmanto Monreal, Mavenna  vb en güzel modellerden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde galeriyi inceleyerek ürünler hakkında ayrıntılı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum yapın