Bellona Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları  

Evlerde salon takımları ve misafir odalarının vazgeçilmez tasarımları arasında yer alan orta sehpa modelleri Bellona kalitesi ve şıklığı ile evlerinizi süslemeye devam ediyor…

Bellona Mobilya Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Evlerde salon takımları ile beraber kullanılmakta olan bu sehpalar estetik ve şık duruşları ile evlere ayrı bir hava katmakta ve ayırca ergonomik tasarımları ile de çok kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır.

Koltuk takımlarını tamamlayıcı ürün olarak kullanılmakta olup eveler de koltuk takımı ortalarında kullanıldığı gibi köşe takımları ile beraberde kullanılmaktadır. Orta sehpa tercih ederken kullanmış olduğunuz koltuk takımı ve köşe takımları ile uyumlu bir renk ve tasarım seçerseniz şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bellona deri orta sehpalar deri koltuk takımları ile çok uyumlu ve ortaya modern bir tasarım çıkmaktadır.

Bellona orta sehpa fiyatları 250 Tl ile 750 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıkların da satışa sunulmaktadır. Sizde bu tasarımlardan evinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Bellona orta sehpa modellerinden oluşa bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyebilir ve evinize en uygun tasarımı tercih edebilirsiniz. Yorum kısmından ürünler hakkındaki, görüşlerinizi diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git