Bellona Genç Odası Takımları 2022-2023

admin

Updated on:

Kırmızı Arabalı Karyola

Bellona genç odası, yeni modelleri, en güzel ve farklı genç odası takımları, genç odası fiyatları ve ödeme seçenekleri…

Bellona Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Bellona mobilya genç odası takımları kız ve erkek çocuklar için özel olarak tasarlanmış ürünleri gençler tarafından çok beğenilmekte ve aynı zamanda kalitesi, dayanıklı ve kullanışlı olması nedeni ile de anne ve babalar tarafından çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Çocukluktan gençlik dönemine geçiş yapan çocuklarınıza alabileceğiniz en güzel hediyeler arasında yer almaktadır. Bu hediye onları çok mutlu edecek ve aynı zamanda arkadaşları arasında da farkındalık oluşturmasına katkı sağlayacaktır. Çocukluktan gençlik dönemine geçiş yapan çocukların ihtiyaçları da değişmektedir. Daha büyük kıyafet dolapları, yataklar, çalışma masası ihtiyacı değişmektedir. Tüm ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmış olan bu ürünler gençlerin tüm ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Bellona genç odası fiyatları tam takım satın alabileceğiniz gibi parça parçada ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz. Bellona genç odası takımları fiyatları 2000 Tl ile 5000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmakta olup peşin alımlarda indirim ve vadeli ödeme seçenekleri de sunmaktadır.

En çok tercih edilen kız ve erkek genç odası takımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek en çok beğendiğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın