Bellona Genç Odası Gardrop Modelleri

Bellona genç odası gardrop modelleri, yeni ve şık tasarımları, genç odası 3 kapaklı gardroplar, farklı renk seçenekleri, modern genç odası takımları….

Bellona Genç Odası Gardroplar

Bellona genç odalarında çok kullanılmakta olan ve aynı zamanda çok kullanışlı bir çok farklı renk seçenekleri bulunan gardrop modelleri ve tasarımları ile her yıl olduğu gibi 2019 yılında da bir çok tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.

Genç erkek odası yanı sıra aynı zamanda genç kız odaları ile uyumlu çok uyumlu ve şık modelleri bulunmaktadır. Genç odalarında gençlerin ihtiyaçlarını karşılayacak ve onların beklentilerine uygun olarak bir çok farklı tasarımı bulunmaktadır. 2 kapaklı gardrop modelleri, 3 kapaklı ve 4 kapaklı gardrop modelleri bulunmaktadır.

Bellona Gardrop fiyatları 750 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta olup ürünlerin özelliklerine ve büyüklüklerine göre fiyatlar değişmektedir. Ürünlerde peşin alımlarda indirim yapılmakta olup, vadeli ödeme seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan kolaylıkla bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Bellona Gardrop kampanyaları ile aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Firma yılın belirli dönemlerinde ve seri sonu ürünlerde kampanyalar düzenlemekte olup bu kampanyaları yakından takip etmekte yarar vardır.

Evlerde en çok kullanılan ve gençlerin en sevdiği trend gardrop modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek genç kız ve erkek çocuk odaları için en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Ürünleri kullanan ve ürünler hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git