Bellona Gardrop Modelleri

Yeni Bellona gardırop modelleri inceleyerek evlerinizde yatak odası ve genç odalarında tercih ederek şık ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz…

Bellona Gardrop Modelleri ve Fiyatları

 Yeniliklerin öncüsü olan Bellona şimdi modern ve farklı iç tasarımları bulunan gardırop modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Modern çizgiler ön plana çıkmış ve farklı tasarımları ile bir çok bayan tarafından çok beğenilmekte olan gardıroplar yatak odası tasarımları ve genç odası tasarımlarında çok tercih edilmektedir.

İç dizaynını kendi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilecek modelleri çok satılmaktadır. Aynı zamanda raylı sistem kapakları ve çocuklar için oluşturulmuş olan özel kilit sistemleri bulunan bu ürünleri evlerinizde bozulmadan uzun yıllar kullanabileceğiniz tasarımları tercih edebilirsiniz.

Birçok farklı renk seçeneği bulunmakta olup en çok tercih edilen renkler arasında beyaz, krem ve kahve tonları çok tercih görmektedir. Farklı ve modern tasarımları da bulunmaktadır.

Yatak odanızda bir değişiklik yapmak istiyorsanız, isterseniz tam takım olarak yatak odanızı değiştirebilirsiniz, isterseniz de yatak odalarında ön plana çıkmakta olan gardırop değiştirerek bu değişimi yapabilirsiniz.

Bellona gardırop fiyatları 1500 Tl ile 3000 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satılmakta olup peşin alımlarda %30 yakın indirimler sunulmaktadır. Aynı zamanda kredi kartına taksit imkanları ile 12 aya kadar vadeli satış imkanlarından yararlanabilirsiniz.

En çok sevilen ve tercih edilen Bellona gardırop modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Bu ürünleri yakından inceleyerek evlerinize en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Ürünler hakkında yorum kısmından bu ürünleri kullanana kişilerin yorumlarını takip edebilir ve sizde ürünler hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz…

Bellona Gardrop Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git