Bellona Duvar Ünitesi Modelleri 2022-2023

Bellona tv ünitesi, duvar ünitesi modelleri, şık ve estetik tasarıma sahip 2022 ile 2023 yılları için özel olarak tasarlanmış modelleri, fiyatları, ödeme seçenekleri, Bellona kampanyaları…

Bellona Tv Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Son zamanlarında gözde ve en çok tercih edilen ev aksesuarları arasında yer alan tv üniteleri özellikle salon ve misafir odası tasarımlarında çok kullanılmaktadır. yeni üretilmiş olan lcd ve led televizyonlarla beraber kullanıldığında çok şık ve estetik tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Evlerde kullanmış olduğunuz mobilyalarınıza uygun bir çok renk seçeneği bulunmaktadır. Mobilyalara uygun renk seçimi yapıldığında ortaya estetik ve modern bir görünüm çıkmaktadır. Duvar üniteleri aynı zamanda tv çevresinde oluşacak dağınıklıkları önlemek için çekmeceli ve raflı modelleri bulunmaktadır.

Raflı modeller üzerine çeşitli süs eşyaları, resim çerçeveleri ve kitaplık olarak da kullanılmaktadır. Vazo, çiçek süslemeleri de yapıldığında hoş bir görünüm sunmaktadır.

Bellona duvar ünitesi fiyatları 3000 Tl ile 6000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Sizler için seçmiş olduğumuz en güzel tasarımlardan oluşan foto galerisini inceleyerek ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git