Bellona Düğün Paketleri 2016

Bellona düğün paketleri, bu yılla özel ödeme kolaylıkları, düğün paketi yatak odası, oturma odası, salon takımları fiyatları, ödeme seçenekleri, Bellona Düğün paketi kampanya…

Bellona Düğün Paketi

Bellona firması her yıl olduğu gibi çiftlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bellona düğün kampanya paketleri içerisinde  yatak odası, oturma odası, salon takımları, yemek odası takımları gibi yeni evlenecek olanların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte kampanya düzenlemektedir. Bunların yanı sıra bazalar yataklar, ev tekstili ürünlerini de bir arada bulabileceğiniz bir adres niteliğindedir.

Yeni evlenecek olan çiftlere uygun ödeme seçenekleri ile 12 ile 24 aya varan vadeli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Bellona kalitesi, şıklığı, estetik ve konforu ile yeni evlenecek olan çiftler tarafından çok tercih edilmekte olan bir şirkettir.

Bellona düğün paketi fiyatları her yıla bağlı olarak değişmektedir. Her bütçeden kişiye uygun düğün paketleri bulunmaktadır. Ürün çeşitliliği ve renk çeşitliliği ile her yaştan ve her zevkten kişiye hitap etmektedir.

Bellona düğün paketleri ile ilgili görsellerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu tasarımlar arasından en uygun olan tasarı mı tercih edebilirsiniz…

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git