Bellona Dresuar Modelleri

Yeni farklı ve şık tasarımları ile Bellona Dresuar Modelleri çok tercih edilmekte ve beğenilmekte olan ev tasarım ürünleri arasında yer almaktadır.

Bellona Dresuar Modelleri ve Fiyatları

Evlerde salon, antre, ev ve ofis girişlerinde kullanılmakta olan bu tasarımlar evlerin giriş kısmına çok hoş ve estetik bir görünüm katmaktadır. Modern ve klasik tasarımları bulunmakta olup her yaş ve zevkten kişiye uygun tasarımları bulunmaktadır.

Evinize farklı bir hava katmak istiyorsanız Bellona dresuar modellerini tercih edebilirsiniz. Çok şık ve estetik tasarımları bulunmakta olup aynalı dresuar modelleri çok tercih edilmektedir.

Aynalı dresuar modelleri isterseniz çekmeceli olanı isterseniz de çekmecesiz modellerini tercih edebilirsiniz. Beyaz ve kahve tonlarında olan dresuarlar çok tercih edilmektedir. Bellona dresuar fiyatları 250 Tl den başlayan fiyatlara sahip olabilirsiniz. Kredi kartına taksit ve peşin alımlarda indirim imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bellona kampanyalarını takip ederek aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git