Bellona Baza Modelleri 2022-2023

Bellona Mobilya Baza Modelleri ve Fiyatları

 Dekoratif baza tasarımları evinize rahat ayrı bir estetik katmakta ve aynı zamanda rahat bir uyku için vazgeçilmez ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Bazalar evlerde en çok yatak odası ve genç odası tasarımlarında kullanılmaktadır. Yatak odalarında çift kişilik baza modelleri tercih edilirken genç ve çocuk odası tasarımlarında tek kişilik baza modelleri tercih edilmektedir.

Bazalar evlerde aynı zamanda eşya saklamak için kullanılmaktadır. Bayanlar tarafından bu özelliği çok kullanılmakta olan bu tasarımlar içinde geniş hacimli olan baza modellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Baza alırken dikkat edilmesi gereken diğer noktalar arasında çocuk kilitli olan modelleri tercih etmelisiniz ve bunun yanında bazalar da kullanılmakta olan ürünlerin dayanıklı olması ve silinmeye bağlı olarak yıpranmayan tasarımları tercih etmenizi öneririz.

Bellona çizgisi, kalitesi, kullanmış olduğu ürünler ve şık tasarımlarından faydalanabilirsiniz. Kumandalı sistem baza modelleri çok tercih edilmekte olup güvenlik ve dayanıklılık alanında aramış olduğunuz her şeyi bu ürünlerde bir arada bulabilirsiniz.

Bellona tek kişilik baza fiyatları 500 Tl ile 1000 Tl arasında değişmekte olup, Bellona çift kişilik baza fiyatları 1000 Tl ile 2500 Tl arasında değişmekte olan aralıklarda satışa sunulmaktadır. Bellona baza fiyatları çeşitli dönemlerde kampanya yapılmakta olup aynı ürünü daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git