Bellona Bahçe Salıncak Modelleri

Yaz aylarının ve bahçelerin vazgeçilmez dekorasyon ürünleri arasında bulunan salıncaklar yeni tasarımları ve Bellona Bahçe Salıncak Modelleri tasarımları ile daha ön plana çıkmakta…

Bellona Bahçe Salıncak Modelleri ve Fiyatları

Bahçeler yaz aylarında çok keyifli vakit geçirilen yerler arasında bulunmaktadır. Yaz aylarında en çok kullanılan yerler arasında olan bahçelerimizi dekore ederek başlayabilirsiniz. Bahçelerde en keyifli ve sevilerek kullanılmakta olan salıncaklar Bellona bahçe salıncak modelleri ile bahçeleriniz daha estetik bir görünüme sahip olacak.

Bellona ürünlerinde kullanılan plastik, metal ve ahşap malzemeler birinci sınıf ürünler kullanılmaktadır. Yaz aylarında güneş ve kış aylarında soğuk ve yağmurdan etkilenmeyecek tasarımlar yapılmaktadır. Bellona salıncak modellerini sadece bahçelerde değil balkon ve teraslarda kullanılabilen çeşitli büyüklüklerde modelleri bulunmaktadır.

Bellona bahçe salıncaklarının aynı zamanda yağmur ve güneş ışınlarından etkilenmemeniz için bahçe şemsiye modelleri bu ürünlerde kullanılmıştır.Böylece olumsuz hava koşullarından en az temas sağlaması hedeflenmiştir.

Bellona gahçe salıncak fiyatları ürünlerde kullanılan malzeme ve işçiliğe bağlı olarak değişmekte olup ortalama 250 Tl ile 1000 Tl arasında değişen fiyatlara bu ürünlerden sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat avantajı ve indirim kampanyalarını takip ederek taksitli alış veriş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

En çok tercih edilen ve bahçelerde çok sık karşılaştığımız şık salıncak modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Ürünler hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımız ile paylaşabilirsiniz.

Bellona Bahçe Salıncak Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git