Bebek Odası Sticker İsimli

Bebek Odası Sticker İsimli modelleri genelde bebek odaları, çocuk odaları, genç odalarında kullanılmakta olan şık ve estetik görünümlü modelleri…..

İsimli Bebek Odası Sticker 

Bebek ve genç odalarında son yıllarda genç anne ve baba adaylarının tercih ettiği şık ve modern tasarımları bulunmaktadır. Bebek ve çocuklarına farklı ve sıra dışı bir oda hazırlamak isteyen anne ve baba adayları son yıllarda bu tasarımlara öncelik vermektedir.

Kız Bebek Odası Sticker Modelleri

Kız odalarında genelde pembe ve kırmızı renklerin ön plana çıktığı tasarımlar çok tercih edilmektedir. Pembe renkler ve tüllerin çok kullanıldığı isimli stcikerlar kız bebeklerin çok hoşuna girmekte ve aynı zamanda onları çok mutlu etmektedir. Kız bebek çizgi film karakterleri kullanılan farklı tasarımlar ön plana çıkmaktadır.

Erkek Bebek Odası Sticker Modelleri

Erkek bebek odalarında genelde mavi ve mavi tonların  renklerin ön plana çıktığı tasarımlar çok tercih edilmektedir. Erkek bebeklerin odalarında kullanacağınız tasarımlar da  erkek  bebek çizgi film karakterleri kullanılan farklı tasarımlar ön plana çıkmaktadır.

Aşağıdaki resim galerisini inceleyerek ürünler hakkında ayrıntılı olarak fikir sahibi olabilir aynı zamanda bu ürünleri evinizde kendi imkanlarınızla da yapabilirsiniz.

Bebek Odası Sticker İsimli Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git