Bebek Odası Önerileri

Bebekler hayata sahip olduğumuz en kıymetli varlıklar arasında yer almaktadır. Onlara zarar vermeyecek ve onları mutlu edecek bebek odası tasarımları yapmakta sizlerin görevleri arasında yer almaktadır.

Bebek Odası Önerileri

Anne ve baba adaylarının günlerini saydığı bebekleri için hazırlaması gereken bebek odaları ile ilgili olarak mobilya takımlarından diğer tüm detaylara kadar size yardımcı olmaya çalışacağız. Bebek odaları için öncelikle alacağınız mobilyanın rengine karar vermeniz gerekiyor. Kız bebekler için kırmızı ve pembe renkler, erkek bebekler içinse açık ve mavi renkler daha çok tercih edilmektedir. Farklı renklerden oluşan bir bebek odası takımı hem güzel görünmezken diğer taraftan da gözlere yorgunluk ve bıkkınlık hissi verir. Çok parlak ve açık renklerde gözleri yormaktadır. Bu nedenden dolayı bebeğinize en uygun bebek odası takımını seçmelisiniz.

Bebek odası seçerken özel olarak tasarlanmış, bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını uzun yıllar karşılayacak ve anne ve babalara kolaylıklar sunacak olan takımları seçmelisiniz. Bebek odalarında olması gereken bir çok eşya bulunmakta olup yeni bebeği olacak olanlar ilk başta, bebek uyku ve bakım setleri, bebek karyolası, alt açma seti, şifonyer mutlaka olması gerekiyor. Sonrasında bebek beşikleri yada özel olarak tasarlanmış olan yataklar da bebeğinizin rahat etmesini sağlayacak olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Bebek odasını son ana bırakmamalısınız. Bebeğiniz doğmadan en az 1 yada 2 ay önce bebek odasının kurulması gerekiyor. Çünkü ürün almış olduğunuz firmanın ürünü temin etmesi ve kurulumu zaman alabilmektedir. Son ana kadar beklemeden bebek alış verişini dikkatli bir şekilde yapılması çok önemlidir.

Bebek odası almadan önce firmaların bebek odası kampanyalarını takip ederseniz aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Buda size harcamaların çok olmuş olduğu bu dönemde maddi kazanç sağlayacaktır.

 

Kız Bebekler İçin Beyaz Bebek Odası Takımı

Kız Bebekler İçin Beyaz Bebek Odası Takımı

Beyaz bebek odası takımları kız bebeklerde ve erkek bebeklerde tercih edilmekte olan ortak renkler arasında yer almaktadır. Duvar rengini yada kağıtları ile odanın bebeğin cinsiyetine uyumu sağlanabilmektedir.Kız bebekler için düzenlenmiş olan bir bebek odası takımını görmektesiniz.

Erkek Bebekler İçin Beyaz Bebek Odası Takımı

Erkek Bebekler İçin Beyaz Bebek Odası Takımı

 

Arabalı Bebek Odası Takımı

Arabalı Bebek Odası Takımı

Küçük olan bebek odaları için özel olarak tasarlnmış çok yer kaplamayan şık ve estetik tasarımlar arasında yer almaktadır

Pembe Bebek Odası Takımları

Pembe Bebek Odası Takımları

Kız bebeklerin en çok sevdiği açık pembe renklerden oluşan modern ve hoş görünümlü bir bebek odası takımıdır. Bebeklerin her ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Oturma koltuğu da bebekleriniz uyurken annelere dinlenme imkanı sağlayacak şekilde konforlu ve rahat bir üründür.

Sarı Bebek Odası Takımları

Sarı Bebek Odası Takımları

Açık sarı renk olan bu bebek odası takımları çok kullanışlı ve modern bebek odası takımları arasında yer almaktadır.

Şık Bebek Odası Tasarımı

Şık Bebek Odası Tasarımı

Açık ve koyu yeşil renkler duvarlarda bir arada kullanılmış ve beyaz olan bebek odası takımı ile çok güzel bir uyum sağlamıştır.

Kırmızı Bebek Odası Takımları

Kırmızı Bebek Odası Takımları

Kız bebeklerin en çok sevmiş olduğu kırmızı ve pembe renkler bir arada kullanılarak özel olarak tasarlanmış modern ve estetik görünüme sahip bir bebek odası takımıdır.

Kahve Rengi Bebek Odası Takımları

Kahve Rengi Bebek Odası Takımları

Erkek bebek odası tasarımlarında en çok tercih edilen renklerden bir tanesi de açık ve koyu kahve renkler kullanılarak oluşturulmuş olan takımlardır.

Beyaz ve Kırmızı Bebek Odası Takımları

Beyaz ve Kırmızı Bebek Odası Takımları

Beyaz ve kırmızı uyumu çok güzel tasarlanmış modern tasarım bebek odası takımlarına örnektir. Bebeklerin her ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Modern Bebek Odası Takımları

Modern Bebek Odası Takımları

Çok kullanışlı ve bir o kadar da şık bir takımdır. Bebeğiniz büyüdüğünde kullanabileceği bir takımdır. Erkek bebekler için ideal tasarımlar arasında yer almaktadır.

Modern Kız Bebek Odası Takımı

Modern Kız Bebek Odası Takımı

Kız bebekler için özel olarak üretilmiş kırmızı ve beyaz renklerden oluşan güzel bir takımdır. Oda da renk uyumu sağlanmıştır.

Bebek Odası Takımları

Bebek Odası Takımları

Beyaz olan bu takım sade ve şık bir görünüm sunmaktadır. Yatak odası takımları ile ilgili olarak görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından diğer anne ve baba adayları ile paylaşabilirsiniz….

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git