Bebek Hamağı Modelleri

Bebek Hamağı Modelleri ve Çeşitleri

Bebek hamakları anne ve babalar tarafından çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında bulunmaktadır. İki çeşit bebek hamağı bulunmaktadır. Bir çeşidi 0- 3 yaş arası kullanılmakta olan hamak modelleri, ikincisi ise 0-7 yaş arası kullanılmaktadır.

Ekonomik ve sağlam tasarımları bulunmaktadır. Özel taşıma çantaları ile bu ürünleri evinizin yanı sıra girmiş olduğunuz misafirlikler de, tatil de, iş gezilerinde kullanabilirsiniz. Bebek hamağı kurulumu çok vaktinizi almadan 1 dakikadan daha kısa bir zaman içinde kurabilirsiniz. Özel taşıma çantası ile çok yer kaplamadan bu ürünü yanınız da taşıyabilirsiniz.

Portatif bebek hamakları çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bebek hamağı rulmanları ve oynar başlığı sayesinde bebeğinizi kolayca sallayabilir ve aynı zamanda bebek hamak kumaşına zarar vermeden bu ürünü kullanabilirsiniz.

Bebek hamakları ile hem siz hem de bebeğiniz çok rahat edecektir. Çok yer kaplamayan özel tasarımları ile bebeğinizi kolayca uyutabileceksiniz. Bebek hamakları ile uyku sorunu olan bebekleri uyutmak çok daha zahmetsiz ve kolay olacaktır. Paşa bebek hamakları çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Bebek hamak fiyatları 150 Tl ile 500 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Bu ürünleri dilerseniz peşin dilerseniz de kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Bebej hamak modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Bu tasarımları inceleyerek bebeğinize en uygun olan hamak tasarımlarını belirleyebilirsiniz. Bebek hamağı kullananlar  yorum kısmından ürünler bilgilerini diğer okurlarımızla paylaşabilirler…

Bebek Hamak Modelleri

Taşınabilir, portatif ve şık görünümleri ile çok tercih edilmekte olan hamak tasarımları arasında yer almaktadır. Bu tasarımlarda hem siz hemde bebekleriniz çok rahat edecektir.

 

Bebek Hamak Modelleri

Bebek Hamak Modelleri

Duvara asma işlemi ile uğraşmak istemeyen ve modern tasarımlara önem veren kişiler tarafından çok tercih edilmektedir. Şık ve estetik görünümleri ile bulundukları ortama ayrı bir hava katmaktadır.

 

Bebek Hamak Modelleri

Duvara asılarak kullanılmaktadır. Çok yer kaplamaması ve şık ve modern görünüşleri çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır. Taşınabilir ve gitmiş olduğunuz her yere beraberinizde götürebilirsiniz.

Bebek Hamak Modelleri

Ağaç kullanılarak yapılmış olan bu hamak tasarımları kullanımı çok rahat ve uyku sorunu olan bebekler için de ideal hamak tasarımları arasında yer almaktadır. Çok dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir tasarımdır.

Bebek Hamağı Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. bahri dedi ki:

    Sitenizde gördüğüm tavana asılan bebek hamağı hakkında bilgi almak istiyorum.

  2. Zehra dedi ki:

    Merhaba duvara asılarak kullanılan hamak nekadar ve nasıl satın alabiliriz

Sayfa başına git