Bebek Emzirme Koltuğu

Evlerde özellikle bebek odalarında çok tercih edilmeye başlayan Bebek Emzirme Koltukları annelere çok büyük kolaylık sağlarken bebeklerede rahat edebilecekleri konforu sunmkatadır…

Bebek Emzirme Koltukları

Bebek emizrme koltukları anneler ve bebekler için büyük konfor sunmaktadır. Doğum sonrası bebeklerde yaşanan uyku ve sık aralıklarla emzirme gerektiren durumlar çok olmaktadır. Özellikle bu dönemlerde anneler çok yorgun düşmektedir. Bu dönemlerde anne adaylarına bu koltuklar çok büyük rahatlık sunmaktadır.

Bebek emzirme koltukları anne ve bebeğin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış ürünlerdir. Uyku sorunu yaşayan ve sık uyanan bebeklerde anne bebeği ile bu koltuklarda uyuyabilmekte ve hem anne hemde bebek rahat etmektedir. Anneler doğum ile birlikte düzenli uyumaları gerekmektedir. Anneler yeterli ve düzenli uyuyamadıkları zaman anne sütü üretimide düşmektedir. Bu durumda hem annenin ruhsal ve psikolojik durumu hemde bebeğin durumu olumsuz olarak etkilenmektedir.

Sallanan Emzirme Koltuğu

Bu koltuklar diğer koltuklar gibi sabit değildir. Sallanma özelliği bulunmaktadır.Özellikle uyku sorunu olan bebekleri bu koltuklarda uyutmak hem çok kolay hemde anne adaylarına uyutma süresinde dinlenme imkanı sunmaktadır. Sallanan emzirme sandalyesi anne adaylarına alınabilecek ve onları mutlu edecek en büyük hediyedir. Jokker sallanan emzirme koltuğu en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır.

Bebek emzirme koltuğu fiyatları 750 Tl ile 1500 Tl arasında değişmektedir. Ürünleri büyük yapı marketleri ve internet üzerinden satış yapan e-ticaret sitelerini inceleyerek satın alabilirsiniz. Peşin alımlarda indirim yada kredi kartına taksit imkanlarından yaralanabilirsiniz. Emizrme koltuğu modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık.

Beyaz Bebek Emzirme Koltuğu

Beyaz Bebek Emzirme Koltuğu

Beyaz emzirme koltukları kız ve erkek bebek odası için ortak olarak kullanabileceğiniz renkler arasında yer almaktadır. Her bebek odası takımı ile uyumludur.

Deri Bebek Emzirme Koltuğu

Deri Bebek Emzirme Koltuğu

Deri emzirme koltukları farklı renkleri bulunmaktadır. Deri koltuklar rahat ve konforlu olması nedeni ile bebek odası tasarımlarında tercih edilmektedir. Bu ürünleri internet üzerinden satış yapan siteler üzerinden temin edebilirsiniz.

Kahverengi Bebek Emzirme Koltuğu

Kahverengi Bebek Emzirme Koltuğu

Bebek odası takımları ile en çok uyum sağlayan renkler arasında yer almakta olup konforlu ve şık olması nedeni ile tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Kırmızı Bebek Emzirme Koltuğu

Kırmızı Bebek Emzirme Koltuğu

Bu renk emizrme koltukları kız bebek odası dekorasyonlarında kullanılmakta olup bebek odası takımları ve diğer aksesuarlarla uyumludur. Odalarda çok modern ve estetik bir görünüm katmakta ve rahat olan modeller içinde yer almaktadır.

Mavi Bebek Emzirme Koltuğu

Mavi Bebek Emzirme Koltuğu

Erkek bebek odalarına uygun emzirme koıltuğu arıyorasnız mavi renk bu koltuk tam aradığınız gibi. Bebek odası takımları ve uyumlu, rahat, konforlu ve modern tasarımlar arasında yer almaktadır.

Pembe Bebek Emzirme Koltuğu

Pembe Bebek Emzirme Koltuğu

Kız bebek odası takımlarına uyumlu emzirme koltuğu tasarımları arasında pempe renk bu koltuklar çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Sallanan Bebek Emzirme Koltuğu

Sallanan Bebek Emzirme Koltuğu

Uyku sorunu olan bebekler ve annelere dinlenme imkanı sağlayan tasarımlar arasında yer almaktadır. Sallanan bu koltuklarda hem dinlenmek hemde bebeğinizi uyutmak daha kolay olacak. Bebeğinde uyku sorunu olan kişilerin bu tasarımları ercih etmesini tavsiye ederiz.

Siyah Bebek Emzirme Koltuğu

Siyah Bebek Emzirme Koltuğu

Koyu renk emzirme koltuğu talep eden kişiler için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Ahşap olan kısımlar beyaz renk olduğu için ortama karanlık ve kapalı bir görünüm vermemekte tam tersi olarak şık ve modern bir hava katmaktadır.

Yeni Tasarım Bebek Emzirme Koltuğu

Yeni Tasarım Bebek Emzirme Koltuğu

Modern tasarımları seven anne ve baba adayları için özel olarak üretilmiş şık ve konforlu bir emzirme koltuğudur. Farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Kredi kartına taksit imkanları ile e ticaret siteleri ve mobilya üreticisi firmalardan bu ürünü temin edebilirsiniz.

Yeşil Bebek Emzirme Koltuğu

Yeşil Bebek Emzirme Koltuğu

Yeşil renk sevenler için üretilmiş, modern tasarım emzirme koltukları arasında yer almaktadır. Emizrme koltuğu hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Bebek Emzirme Koltuğu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. arif dedi ki:

    Merhaba,
    Mavi bebe bebek emzirme koltuğu ne kadar?
    Nerede bulabilirim?
    Bilgi alabilir miyim.

Sayfa başına git