Barbaros Halı Modelleri

Barbaros halı farklı ve şık tasarımları, yeni modelleri, uygun fiyat avantajı ile ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor…

Barbaros Halı Modelleri ve Fiyatları

Yeni ve farklı tasarımları her dönemde çok beğenilmiş olan bu firmanın ürünleri özellikle gençler tarafından çok daha beğenilmektedir. Açık renkleri başta salon ve misafir odalarında çok tercih edilmekte olup, her odaya uygun farklı ve modern tasarımları bulunmaktadır. Modern tasarımları yanında klasik tasarımları ve el dokuması ürünleri de bulunmaktadır.

Özel dokuma olan ürünleri tercih ederek evlerin iç mekanlarına ayrı bir hava ve estetik katabilirsiniz.

Barbaros Halı ’ nın izlediği kalite yol haritasında; makine üretim halısında teknolojik olarak yenilik içeren yeni modelleri, uygun pazar şartları ve müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak en kısa sürede tüketicilere bu hizmeti sunmaya çalışmak olmuştur. Bunun dışında firma içerisin de gerçekleştirilen her türlü tasarım ürünler, üretim ve araştırma geliştirme süreçlerinin organizasyonu ve yönetiminde de yenilik barındıran seçeneklerin kullanılması teşhir edilmektedir. Bu işleyiş yöntemlerinin kalıcı olması ve firmanın ana kültürü haline gelebilmesini sağlamak amacı ile en alt seviyeden en üst seviyeye kadar çalışanın dahil olduğu eğitimler verilmektedir. Barboros Halı faaliyet gösterdiği tüm alanlarda sürece uygun ve başarılı dönemler uygulamakta ve kalitesini sürekli olarak arttırmaktadır.

Barbaros Trend Koleksiyonu ile halılarda inanılmaz modeller sizi bekliyor.Barbaros Halı ürünlerini, modellerini ve çeşitlerini en güvenilir ve hızlı olarak sarayhalioutlet.com üzerinden online olarak görüp inceleyebilirsiniz. Modern desenlerin ve değişik patchwork tasarılarının ön plana çıktığı Saray Halı yeni Irmak Serisi renk kullanımında ki farklılık ile dikkat çekiyor. Kırmızı, pembe, kırık beyaz renkleri ile tasarılarda baharın birbirinden güzel  desenleri, değişik çiçek ve ilginç yaprak motifleri ile modern bir tasarımın altını çiziyor. Seride yer alan patchwork tasarılarda turkuaz, gri, vizon renkleri hakim olarak kullanılıyor ve estetik modellerle işleniyor. 12 mm hav yüksekliğine sahip olan halılar da akrilik adını verdiğimiz yapay yün ipten üretiliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git