Banyo Modelleri

Banyo modelleri, sıra dışı ve lüks banyo tasarımları, banyo tasarımları, şık ve modern banyo modelleri ve görseller…

Banyo Modelleri

Yeni evleriniz için yada evini değiştirmek isteyenler için, çeşitli renkte ve desende banyo modelleri gündemdedir. Bu modeller ile evlerinize farklı bir hava katabilir, hatta tarz yaratabilirsiniz. Kendi zevkinize göre döşeyeceğiniz banyolarınız ile sadece size özgü olan banyo tasarımları elde edebilir ve kendinizi mükemmel hissedebilirsiniz. 2016 ve 2017 yılı için öne çıkan banyo modellerinden bahsedelim;

Yeni sezonun trendleri;

  • Banyo modelleri, yeni sezon için modern ve country tarzlarında belirlenmiş. Özellikle şık ve farklı bir hava katmak amacıyla, bugüne kadar hiç rastlamadığınız tasarımlar yapılmış durumda.
  • Banyolarınız için birbirinden özel ve farklı banyo küvetleri, duşa kabin, banyo dolabı, lavabo ve küvet modellerinden birini seçebilirsiniz. Bu seçimi yaparken evinizin diğer odaları ile uyumlu olmasına özen gösterirseniz, kesinlikle fark yaratırsınız.
  • Eskiden tavana kadar görülen fayanslar artık yerini duvarlara bıraktı. Asma tavan ile tavanı dilediğiniz şekilde yaptırabilir ve renkli yada beyaz spotlar ile süsleyebilirsiniz.
  • Banyo duvarlarınızı mordan pembeye, sarıdan turuncuya kadar istediğiniz renge boyayabilirsiniz.
  • Altın sarısı, kahve rengi, siyah ve beyaz olan banyo modelleri tercih edebilir ve 2017 sezonuna uygun tasarımlar yapabilirsiniz.
  • Banyo zeminleriniz için isterseniz 3D zemin kaplamaları yaptırabilir ve kendinizi farklı bir ortamdaymış gibi hissedebilirsiniz. İster akvaryumun içinde olun, isterseniz deniz altında yada çiçek bahçesinde. Tercih tabi ki sizin. Kendinizi en mutlu hissedeceğiniz şekilde banyo dekorasyonlarını gerçekleştirmeniz, yeni teknolojiler ile son derece kolay.

Banyo Modelleri Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git