Banyo Fayans Modelleri

Evlerin ıslak zeminleri olan banyo, tuvalet ve mutfaklarda kullanılmakta olan fayans modelleri hakkında ayrıntılı bilgiler…

Banyo Fayansları

Evlerde ıslak zeminlerde kullanılmakta olan fayanslar değiştirmek istiyorsunuz fakat nasıl bir fayans modelli tercih edeceğinizi bilmiyorsanız size yardımcı olacak bilgiler sunacağız. Banyolarda kullanacak olduğunuz fayansların öncelikli olarak kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Banyo fayans uygulamaları evlerde uzun süre kullanılacak ve uygulama maliyeti yüksek olduğu için kaliteli ve dayanıklı modelleri tercih etmelisiniz. Fayansların temizliği kolay olanları tercih etmelisiniz. Temizliği zor ve kolay olmayan modelleri tercih ederseniz banyonuz da sürekli kirli ve pis görünüm oluşturur.

Banyo Fayans Renkleri

Banyo fayans renkleri tercihi çok önemlidir. Banyo renklerinde genellikle siyah kahve rengi gibi koyu renklerden uzak durmak gerekiyor. Bu modeller de temizlik yaptığınızda yapmış olduğunuz temizlik görünmeyecek bir gün sonra aynı görünüme dönecektir. Bu yüzden açık renkli fayansları tercih etmelisiniz. Açık renklerle uyumlu banyo dolapları ve diğer mobilya tasarımları bulmak ve şık tasarımlar oluşturmak daha kolaydır. Açık renk fayanslar ile aydınlık bir banyo görünümü elde etmek daha kolaydır.

Renkli Banyo Fayansları

Renkli Banyo Fayansları

Dayanıklı Banyo Fayans Modelleri

Banyolarda kullanılacak fayansların kaliteli ve dayanıklı olması çok önemlidir. Bu fayansların su, buhar ve nemden etkilenmeyecek olanları tercih etmelisiniz. Bu ıslak zeminlerin temizliğinde kullanılacak olan ağır banyo kimyasallarından etkilenmeyecek, rengi bozulmayacak dayanıklı ve kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz. Banyolarda oluşacak su kaçakları sağlam fayans modelleri sayesinde engellenmiş olur. Binalarda oluşan su kaçakları binaya zarar vermekte ve aynı zamanda alt katlarda bulunan daire duvarlarında rutubet, nem ve akıntıya neden olabilir.

Renkli Banyo Fayans Modelleri

Renkli Banyo Fayans Modelleri

Renkli Banyo Fayans Modelleri

Günümüzde renkli ve desenli banyo fayansları tercih ederek şık ve estetik görünüme sahip banyo tasarımları ortaya çıkarabilirsiniz. 2019 yılı banyo fayans tasarımları ve renkleri arasında açık renkler ön plana çıkmaktadır. Krem ve beyaz renklerin ön plana çıktığı ve diğer renklerinde açık tonlarının daha çok kullanıldığını görmekteyiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git