Banyo Dolapları

Banyo dolapları, banyo dolap modelleri, şık ve modern banyo dolapları, banyo dolabı tasarımları, sıra dışı banyo dolapları, banyo dolapları görselleri…

Banyo Dolapları

Banyoların vazgeçilmezleri ve mutlaka banyoda olması gereken eşyalar banyo dolaplarıdır. Bu dolaplar, sizin zevklerinize göre yapılabildiği gibi pek çok mağazada hazır modeller olarak da sunulmaktadır. Bu dolapların seç,m,n, yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Bu noktalar, güzel bir banyo dekorasyonu için oldukça önemlidir. Banyo dolapları seçiminde dikkat etmeniz gerekenleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

  • Öncelikle sıradan bir banyo dolabı almayı düşünmeyin. Eğer güzel ve şık banyolar elde etmek istiyorsanız, mutlaka banyolarınızın ölçüsüne uygun bir dolap tercih etmeniz gerekir.
  • Banyo dolapları tercihinizi sadece aynalık ve lavabo altı olarak düşünmeyin. Çünkü banyolar, en çok dolaba ihtiyaç duyulan yerlerdir. Bu nedenle banyolarınız da fazla dolap bulundurmanızda hiçbir sakınca yok. İçine havlularınızı, bornozlarınızı, terliklerinizi ve sabun gibi küçük malzemelerini koyabileceğiniz ve pek çok dağınıklığı saklayabileceğiniz düşününce, oldukça cazip geliyor değil mi?
  • Banyo dolabı seçiminde bir başka önemli unsur da dolabın renklerinin banyo dekorasyonunuz ile uyumlu olmasıdır. Örneğin mavi bir banyoda yeşil bir dolap güzel durmayacaktır. Ancak pembe bir dolap tercih edilebilir.
  • Banyo dolabı ile farklı tarzlar yaratmak istiyorsanız sıradanlıktan çıkın ve banyo dolabınızın şeklini dikdörtgen almayın. Farklı eğrilikler katılarak çok güzel oluşturulmuş olan dolap tasarımları mevcut. bunlardan birini tercih edin.
  • Banyo dolaplar illa ki aynalı ve eski tarz olmak zorunda değil. İsterseniz klozetin üzerinde ters L şeklinde bir raf sistemi de yaptırabilirsiniz.

Şık ve modern tasarım banyo dolapları, banyo dolabı tasarımları, modern banyo dekorasyonlarında kullanılan dolaplardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek evinize uygun muhteşem görünümlü dolaplar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Banyo Dolabı Görselleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git