Bambu Sallanan Sandalye

Evlerde özelikle bahçe dekorasyonunda çok tercih edilmekte olan Bambu sallanan sandalye ile şık ve modern tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz…

Bambu Sandalye Modelleri ve Fiyatları

Bahçe dekorasyonunda sağlamlık ve dayanıklı olması ile çok tercih edilmekte olan ürünler arasında yer almaktadır.  Aynı zamanda şık ve estetik görünümleri ile bahçe dekorasyonunda modern bir görünüm katmaktadır.

Hafif olması ve kolay taşınması da ayrıca tercih sebepleri arasında yer almaktadır.  Dayanıklı olan bu ürünler kışın soğuk hava şartlarından yazında güneşten kolayca etkilenmezler. Düzenli ve iyi bir şekilde bakımları yapıldığında yıllarca kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Ayak koyma yerleri bulunması, kolay sallanması ve üzerine örtü tarzı koyulabilir olması ve bambu sandalye minderleri tercih ederek güzel yaz akşamlarını daha keyifli kılmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Banbu sallanan sandalye fiyatları 500 Tl ile 1000 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Bu ürünleri yapı marketlerinden ve e-ticaret sitelerinden araştırarak sahip olabilirsiniz.

Bahçelerde çok tercih edilmekte olan modellerden oluşan bir foto galeri hazırladık. Bu tasarımları inceleyerek evlerinize uygun olanları tercih edebilirsiniz…

Bambu Sallanan Sandalye

Bambu Sallanan Sandalye

Ayak koyma yerleri bulunan bulanan bu modeller çok rahatlık veren ürünler arasında yer almaktadır. Bakımları düzenli olarak yapıldığında olumsuz hava şartlarından etkilenmeden uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz tasarımlar arasında yer almaktadır. Bu ürünü e- ticaret siteleri ve yapı marketleri üzerinden kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz. Hafif ve kolay taşınabilen tasarım olması nedeni ile tercih sebebidir.

Beyaz Minderli Bambu Sallanan Sandalye

Beyaz Minderli Bambu Sallanan Sandalye

Bambu sallanan koltukları üzerinde minder koyarak daha keyifli hale getirebilirsiniz. Kolay sallanması ve dayanıklı olması nedeni ile bambu takımlar bahçe dekorasyonlarında çok tercih edilmektedir.

Beyaz Renk Bambu Sallanan Sandalye

Beyaz Renk Bambu Sallanan Sandalye

Açık ve koyu kahve renkleri olan bambu koltukların dışında farklı renk isteyenler için özel olarak tasarlanmış olan beyaz renk bambu sallanan koltuklar bahçe dekorasyonun da tercih edilmekte olan ürünler arasında yer almaktadır. Şık ve estetik bir görünümleri bulunmaktadır.

İki Kişilik Bambu Sallanan Sandalye

İki Kişilik Bambu Sallanan Sandalye

Bahçelerde genelde tek kişilik olarak görmeye alışık olduğumuz tasarımların çift kişilik olarak tasarlanmış ürünlerde bulunmaktadır. Bu tasarımlar çiftler için yada iki çocuğu bulunan aileler için ideal olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git