Bambu Kilim Halı Modelleri

Bambu halı ve kilim modelleri, yeni ve şık tasarım bambu halılar, bambu halı temizliği ve bambu salon halısı ve ürün görselleri…

Bambu Kilim Halı Modelleri 2017

Tarihi çok eski zamanlara dayanan kilimlerin günümüzdeki yerini halılar almıştır. Eskiden yünlerden elde edilen ipleri ağaçların köklerinden elde ettikleri boyalarla boyayarak ıstar tezgâhlarında işleyerek elde ettikleri kilimlerden sonra daha büyük ıstar tezgâhlarında aynı yöntemlerle işlenen halılar almıştır. Günümüzde ise bu el emeği işlemelerin yerini makine üretimi halılar almıştır. Oldukça kaliteli iplerin kullanıldığı ve oldukça güzel modellerin işlenerek elde edildiği halı ve kilimler evlerde başköşeleri almıştır. Kilimler daha çok dekorasyon ürünü olarak ev içerisinde yerini alıyor olsa da Bambu kilim Halı tasarımları oldukça fazla tercih edilen ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Eski tarihleri günümüze taşıyan halı modelleri de oldukça fazla beğeni almaktadır.

Ülkemizin geleneklere olan sahip çıkışı halılara da yansıdığından bu konuda kendini geliştirmiş ve ününü her yere yaymış ürünlerimiz bulunmaktadır. Kendi yerli halkımız dışında yabancı bireylerin de kilimlerimize ve halılarımıza olan talebi bu konuda kendimizi geliştirmemizi sağlamaktadır. Bambu Kilim halı modelleri  en dekoratif ve en şık halı modellerini sizlere sunar. Daha çok bambu kilimleri mutfakta dekorasyonu tamamlayan parçalardan birisi olarak kullanılır. Bambu halı ve kilimler evin her köşesinde kullanılabileceği gibi iş yerlerinde, ofislerde dahi kullanılabilir. Oldukça kolay bir kullanıma ve temizlenmeye sahip olan bambu ürünleri evinde pratikliğe ve işlevselliğe dikkat eden bireyler tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Bambu Halı ve Kilim Temizliği

Bambu halı ve kilimler çizilmeye müsait ürünler olduğu için temizliklerinde hasas hareket edilmelidir. Önce halı ve kilim elektrik süpürgesi ile çektirilmelidir. Bambu halılar ve kilim temizliğinde yumuşak uçlu fırçalar tercih edilmelidir. Bu işlemlerden sonra ılık su ile uygun temizlik malzemesi tercih edilmelidir. Ahşap temizlik ürünleri tercih edebilirsiniz. Ilık su ve kullanma klauzuna uygun deterjan kullanımı ile bu halı ve kilimlerde olan kirler temizlenir. Evlerde rutubetli alanlarda normal halı tercih edin. Bambu halılar rutubetten çabuk etkilenen halılar arasında yer almaktadır.

Bambu Halı ve Kilim Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git