Balkon Lamba Modelleri

Aydınlatmayı sağlayan şık Balkon Lamba Modelleri ile yaz akşamları balkon keyfi şimdi daha da bir keyifli…

Balkon Lambası Modelleri ve Çeşitleri

Sıcak yaz aylarında insanların en çok kullandığı yerler arasında bulunan balkonlar yaz aylarının da yaklaşması ile dekore edilmeye başlanmıştır. Balkonlar yaz aylarında sıcak ve uzun sohbetlerin yapıldığı yerler arasında bulunmaktadır. İnsanlar şehir yaşantısı ile birlikte stres atmak için kullanacakları mekanlar arasında yer almaktadır. Stres atmak için evinizin bir bahçesi yoksa balkonu kullanmanız gerekmektedir

Uzun yaz akşamlarında çok zaman geçirilen balkonlar evimizin bir odası kadar çok kullanılmaktadır. Küçük bir oturma odası haline gelen bu balkonlarımız nasıl aydınlatılmalıdır ve aydınlatma seçenekleri nelerdir ? Üretici firmaların bir çok farklı tasarımları bulunmaktadır.

En çok tercih edilen balkon lambader modelleri arasında sabit tavana monte edilen balkon aydınlatmaları yada sarkıtmalı balkon lambaderleri çok tercih edilmektedir. Sarkıtmalı modeller genellikle balkon parmaklıklarına monte edilebilen çok yer kaplamayan modeller tercih edilmektedir. Balkonlar yer sorunu olan küçük mekanlar olduğu için yer kaplamayan balkon mobilyaları ve yer kaplamayan aydınlatmaları tercih etmekte yarar vardır.

Ahşap,metal yada cam işlemeli balkon lambaderleri bulunmakta olup faklı seçenekleri ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Balkon lambası çeşitleri firmaların birbirinden güzel faklı tasarımları bulunmaktadır. Sizde en çok beğendiğiniz modelli kullanarak evinizi dekore edebilirsiniz.

Balkon dekorasyonu yaparak sevdiklerinize güzel ve şık bir ortamda serinletici ikramları hoş bir ortamda yapmanın keyfini yaşayın. Balkon lambası fiyatları ise her bütçeden ve gelir grubundan kişilerin rahatlıkla alabileceği ev aksesuarları arasında bulunmaktadır.Dekorasyon ürünleri satan firmalardan kredi kartına taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Sizler için en şık ve estetik görünüme sahip ola balkon lambası modellerinden oluşan bir galeri hazırladık.Bu örnekleri incelemeden karar vermeyin.

 

Balkon Lamba Modelleri

Balkon Lamba Modelleri

Balkon aydınlatmalarında tercih edilmekte olan şık ve estetik tasarımlar arasında yer almaktadır. Yıldız şeklinde olup gece ile bütünleşen bir yapısı bulunmaktadır. Sarkıt aydınlatma modelleri arasında yer almaktadır.

Balkon Lamba Modelleri

Balkon Lamba Modelleri

Sarkıt aydınlatma sistemleri arasında yer alan modern balkon aydınlatması sistemlerinden bir tanesidir. Modern ve şık görünümleri ile çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Balkon Lamba Modelleri

Balkon Lamba Modelleri

Nostaljik ortamlardan oluşturmak için bu tasarımı tercih edebilirsiniz. Bayanların çok tercih etmiş olduğu tasarımlar arasında yer almaktadır.

Ferforje Balkon Lamba Modeli

Ferforje Balkon Lamba Modeli

Bir çok farklı tasarımı bulunmakta olup bayanların en çok sevdiği model arasında bu model bulunmaktadır. Sağlan ve dayanıklı olması nedeni ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir tasarımdır.

Amerikan Tarzı Balkon Lamba Modeli

Amerikan Tarzı Balkon Lamba Modeli

Bu tasarımlarda balkonlarda çok tercih edilen modern tasarımlar arasında yer almaktadır. Kullanıldıkları ortama çok hoş bir hava katmaktadır.

Japon Tarzı Balkon Lamba Modeli

Japon Tarzı Balkon Lamba Modeli

Japon tarzı ahşap balkon aydınlatma sistemidir.Kare ahşap ve led ışıklı aydınlatma sistemidir. Retro beyaz camları ile salon, mutfak ve balkonlarda çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır. 600 Tl ye bu ürüne e-ticaret siteleri üzerinden kredi kartına taksit imkanlarında yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Kalpli Mor Balkon Lamba Modeli

Kalpli Mor Balkon Lamba Modeli

Kalpli mor balkon lambası gece lambası olarak da çok tercih edilmekte olan bir modeldir.Kullanıldıkları ortamlara modern ve estetik bir görünüm katmakta olan bu ürünleri 60 Tl ile 75 Tl arasında e-ticaret siteleri üzerinden kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Kısa Balkon Lamba Modeli

Kısa Balkon Lamba Modeli

Demirden yapılmış çok dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir tasarımdır. İki yıl garantisi bulunan bu ürünü 300 Tl ye sahip olabilirsiniz.Kredi kartına taksit imkanları bulunmaktadır.  E-ticaret siteleri üzerinden araştırma yaparak bu ürünü daha uyguna sahip olabilirsiniz.

Led Balkon Lambası Modeli

Led Balkon Lambası Modeli

Led balkon aydınlatmaları yeni tasarımları içinde bu model çok tercih edilmekte ve en çok satılmakta olan üründür. Sizde bu tasarıma balkonlarınız da tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda teras aydınlatmalarında da kullanılmaktadır.

Modern Balkon Lamba Modeli

Modern Balkon Lamba Modeli

Modern balkon aydınlatmaları yeni nesil balkon dekorasyonun da çok tercih edilmekte olan tasarımlardır. Balkon tavan lambası seçenekleri arasında farklı tasarımlarda bulunmaktadır. Özellikle sensörlü balkon tavan lambası ve solar balkon lambası ve en önemlisi de güneş enerjili balkon tavan lambası çok tercih edilmektedir.

Solar Balkon Lamba Modeli

Solar Balkon Lamba Modeli

Solar balkon lambaları son zamanlarda çok tercih edilmekte olan balkon ışıklandırma sistemleri arasında yer almaktadır. Pilleri güneş enerjisi ile şarj olmakta olup, geceleri 6 ile 8 saat arası ışık vermektedir. Geceleri parlak led ışık vermektedir. Keyifli yaz akşamlarında bahçe ve balkonlarda bu tasarımı tercih ederek mutlu bir yaz geçirebilirsiniz. 35 Tl ye bu ürüne e- ticaret siteleri ve büyük yapı marketlerinden sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git