Bahçe Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Tasarımları

Bahçe koltukları, bahçe köşe koltuk modelleri ve tasarımları, yeni farklı ve birbirinden güzel ve modern köşe koltuk takımları ve görselleri…

Bahçe Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Tasarımları

Yaz aylarının en sık kullanılan alanlarından biri olan bahçeler, çok farklı mobilyalar ile farklı görünümler elde edebilir. Evleriniz kadar bahçelerinizde de rahat edebileceğiniz mobilyalar bulunur. Bu mobilyalar genellikle özel olarak tasarlanmış olan, konforlu mobilya türleridir. Son zamanların trendlerinden olan bahçe için köşe koltuk takımları nelerdir ve nasıl tasarlanmıştır inceleyelim;

Y şekli tasarımları;

Bu tasarımlarda, köşe takımları yayvan Y harfi şeklinde, yanlardan yuvarlak olarak karşımıza çıkar. Bu modeller spor ve şık modellerdir. Bol ve büyük yastıklı olan bu modellerin koyu renkleri, bahçenize çok yakışacaktır.

C şekli tasarımlar;

Bu tasarımlar, bahçe için en uygun tasarımlardır. Köşe takımları C harfi şeklinde tasarlanmıştır ve ortada hasırdan yapılan bir sehpa bulunur. Bu köşe takımlarının iskeletleri de ağaçtan yapılır. Bahçeler için son derece uygun olan bu tasarımların oturma alanı daha geniştir.

Eğer ahşaptan hoşlanıyorsanız, arka tarafı yüksek bir duvar gibi olacak şekilde ahşaptan, yine C şeklinde bir platform yaptırabilir ve istediğiniz minderler ile renklendirebilirsiniz.

Eğer bahçenizde farklı köşe alanları yaratmak istiyorsanız, L şeklinde ancak her iki tarafından uzun ahşap koltuklar yaptırıp, üzerini minderler ve yastıklar ile süsleyebilirsiniz yada bu ahşap koltukları eşit parçalara ayırarak, bir kısmını köşe takımı bir kısmını da bahçe masası şeklinde kullanabilirsiniz.

Ahşap tasarımlar;

Bahçe için yapılan koltuk köşe takımlarının büyük bir kısmını iskeleti ahşaptandır. Bu sayede bahçelerinizde mobilyalarınız mükemmel bir uyum yakalayabilir.

Bahçe köşe koltuk takımı fiyatları 750 Tl ile 4000 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmakta olup, ürünleri mobilya satışı yapan mağazalar, e-ticaret siteleri, büyük yapı marketlerinden temin edebilir, isterseniz peşin isterseniz de kredi kartına taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Bahçelerde en çok tercih edilen, şık ve estetik bir görünüm yakalayabileceğiniz köşe koltuk takımlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek köşe koltuk takımları hakkında bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Bahçe Köşe Koltuk Görselleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git