Bahçe Jakuzi Modelleri

Bahçe jakuzileri, bahçe jakuzi modelleri ve fiyatları, bahçe dekorasyonuna uygun portatif jakuziler ve ürün görselleri…

Bahçe Dekorasyonunda Jakuzi Modelleri

Jakuzi, masaj yapabilme özelliği bulunan yeni nesil banyo küvetlerine verilen isimdir. Önceleri sadece banyolarımızda yer alan jakuziler, şimdilerde dekorasyon ürünü olarak kullanılmaya başlandı. Bu akım, otantik hava yaratmak isteyen balayı otellerinde, odaların içerisine jakuzi konulmasıyla başladı. Ardından evlerinin bahçelerinde banyo ve masaj keyfi yapmak isteyenlerin tercihi sebebiyle jakuzi, bahçelere de taşındı. Bahçelerin daha dekoratif görünmesi içinse, farklı renkler ve modellerde karşımıza çıkmaya başladı.

Eğer bahçeniz kimsenin göremeyeceği yerlerde ise ve kendinize ait, sıcak yaz günlerinde banyo masajı yapabileceğiniz bir yeriniz varsa, mutlaka jakuzi fikrini düşünmelisiniz. Bu jakuzilerin farklı tasarımları ise şöyledir;

  • Ahşap gömmeler içine yerleştirilen jakuziler, merdivenli bahçeler için mükemmel bir görünüm oluşturur.
  • Bahçenizin terasına jakuzi koymak isterseniz, etrafı da seyredebilmek adına gömme olmayan jakuzi modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Bahçenizin içerisinde özel bir kamelya yaptırıp, bu kamelya yada çardağın iç kısmına gömme yada normal şekilde jakuzi koyabilirsiniz.
  • Jakuzi renklerinde ise yeşil, gri, kahverengi ve bej renkleri tercih etmeniz, jakuzilerin çok daha dekoratif durmasını sağlayacaktır.
  • Ayrıca jakuzilerin üzerinin ve yanlarının kapatılmasını sağlayan mekanizmalar da tercih edebilirsiniz. Böylece, kış için jakuzilerinizi de korumuş olursunuz.

Bahçenize konulan jakuzi için yer tercihini çok iyi yapmalısınız. Eğer sessiz, sakin bir yerde oturuyorsanız ve dış mekan manzaranız var ise, jakuziyi mutlaka manzarayı görebilecek şekilde yerleştirmelisiniz.

Bahçe dekorasyonlarında en çok tercih edilen jakuzi modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evlerinize en uygun olan, en çok beğendiniz tasarımları tercih ederek güzel bir bahçe dekoru oluşturabilirsiniz.

Bahçe Jakuzi Modelleri Görselleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git