Bahçe Duş Modelleri

Bahçe duş modelleri, ahşap bahçe duş modelleri, açık bahçe duşları, dış bahçe duş perdesi tasarımları ve ürün görselleri…

Bahçe Duş Modelleri

Sıcak yaz günlerinde hepimiz kendimizi bir havuza yada suya atmak isteriz. Hatta bahçemizde, istediğimiz zaman kullanabileceğimiz duşlar olsa ne güzel olurdu değil mi? Eğer bahçenizde farklı dekorasyonlar arıyorsanız ve aynı zamanda bu dekorasyonun serinletici olmasını da istiyorsanız, bahçe duş modellerini deneyebilirsiniz. 2016 ve 2017 sezonunda oldukça ön plana çıkan bahçe duş modelleri, çok farklı şekillerde tasarlanıyor. İşte bu modellerin bazıları…

  • Bahçesinde havuz olanların da özellikle tercih edebileceği en kullanışlı modeller, duşakabin görünümünde olan bahçe duş modelleridir. Bu modeller genellikle ahşaptan yapılır.
  • Eğer bahçenize eski ve mistik bir hava vermek istiyorsanız, mermerden yapılan bahçe duşlarını da tercih edebilirsiniz.
  • Eğer bahçeniz küçükse ve bir köşesinde mutlaka duş olsun istiyorsanız, beyaz renkli tuğlalar veya taşlardan yapılan bahçe duşlarını tercih edebilirsiniz.
  • Eğer gövdesi uzun ağaçlara sahipseniz, bu ağaçlara monte edilen bahçe duşlarını da tercih edebilirsiniz. Bu sayede bahçenizde kendiliğinden duş varmış havası vererek, muhteşem bir görünüm elde edersiniz.
  • Eğer bahçenizde otantik bir hava görünümü istiyorsanız, koyu renkli ve büyük kemer şeklinde yapılan bir bahçe duşu tercih edebilirsiniz.
  • Bahçenizin sadece küçük bir kısmında duş olmasını yeterli buluyorsanız, açık renkli ahşaptan yapılan uzun ve L şeklinde olan bahçe duşlarını tercih edebilirsiniz.
  • Eğer çok farklı bir tarzınız varsa ve bunu yansıtmak isterseniz, büyük ve ortası boş olan yuvarlak bir platformun yanlarından, karşılıklı suların çıktığını hayal edebilirsiniz. Bu platformun beyaz olması, ayrı bir göz alıcılık katacaktır.

       Bahçe Duş Modelleri Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git