Bahçe Dekorasyon Fikirleri 2017

Bahçe dekorasyonu, bahçe dekorasyon fikirleri, 2017 yılı bahçe dekorasyon ve tasarımları, şık ve modern bahçe dekorasyon fikirleri…

Bahçe Dekorasyon Fikirleri 2017

Her yerde bahçe tasarımcıları kolektif nefes alınabilecek ortamlar yaratmaya çalışmaktadır. Yerli ve kuraklığa dayanıklı bitki dikimleri ve yenilebilir bahçeler artık son zamanların en popüler 2017 bahçe dekorasyon fikirleri olarak göze çarpmaktadır. Sayısız şekillerde bahçelere yansıtılan hazır yeni fikirler bir dağ kadar artmıştır. Burada 2017 için bahçe dekorasyon fikirlerini görebilirsiniz.

Boyama yapıları insanların ev yapılarında en fazla tercih ettiği yollardan biridir. Farklı renklerde isteyeceğiniz boyama çitler ile renkli bir bahçe tasarlayabilirsiniz. Beyaz, kahverengi ya da gri çitler yerine, koyu yeşil veya koyu mavi boyalı çitler ile doğayı bahçede yaşayacaksınız. Avrupa tarzı bir bahçe ortamı yaratabilirsiniz. Manzaralar ve havuzlar ile bir de bahçenizde oluşturacağınız bu dekorasyon fikirleriyle harika bir peyzaj yaratmış olacaksınız. Tıpkı yaşayan canlı bir arka plan görünümüne kavuşacaksınız. Bahçelerde takdir edilir bir incelik yaratılabilir. Daha ince renk aralıkları için ya da tüm beyaz ya da tek renk bahçeleri olarak da yapılabilmektedir. Bahçeleri peyzaj bir taş duvar yada ilginç kenar, yada hassas dallanma yapmış bitki desenleri ile ayrıntılı olarak tasarlayabilirsiniz.

İnsanlar, bahar renkleri ya da yaz çiçeklerinin bolca kullanıldığı bahçe dekorasyonlarını daha fazla tercih etmektedirler. Ya da erken sonbahar bahçeleri ahenk içinde daha fazla yer alacak şekilde görünümler elde etmek istiyorlar. Sonbaharda sararan ot renkleri geç açan farklı çiçek renkleri ve çıplak bitkiler ile çalılar kullanılarak karışık desenler yaparak dekorasyon yapılmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git