Bahçe Çitleri ve Kapıları

admin

Bahçe Çitleri

Bahçe dekorasyonu, bahçe çit sistemleri, ahşap ve plastik bahçe çitleri ile modern ve muhteşem görünümlü bahçeler ve ürün görselleri…

Bahçe Çitleri ve Kapıları

Profesyonel çakışmayla evinize koruma sağlayacak ve farklı bir görüntü elde edeceğiniz çıt panelleri koyabilirsiniz. Alışılmışın dışında bir kenar ile kolay kurulabilen çift çerçeveli farklı desenler mevcuttur. Tüy kenar çıt panelleri standart keskin köşe bir altın kahverengi vernik batırılır ve profesyonel tam çerçeveli ölçülmüş aralıklar ve simetrik görünümler sağlanmaktadır. Klasik çitler hafifçe bahçenizde sınır kenarlarını tanımlamak ve açık alan yerler için sıcak ve misafirperver bir his yaracak şekilde tasarım yapılabilmektedir. Çit panelleri ile bahçe çitleri ve kapıları sofistike bir görünüm ince biçilmiş pürüzsüz kereste, düz kenar tahtaları ve gömme eklemli çerçeve ve kapatma bağlantısı ile resimde görüldüğü gibi yapılmaktadır.

Bu dekoratif gizlilik yüksek seviyelere çıkartılabilmektedir. Sağlam yatay çıtalar, yuvarlak ve güçlü bir çerçeve içine sabitlenir. Çağdaş bahçe çitleri ile mükemmel kapılarla güçlü ve çağdaş tasarımı birleştiren bir tasarımla evinize farklı dekorasyonlar yapabilirsiniz. Ayrıca dışarıyı görmeyecek ve dışarıdan görünmeyecek tasarımlarda yapabilirsiniz. Yatay olarak uzun ve mükemmel desenlerle ahşap kaplama özelliklerini bir arada bulundurarak dekorasyonunuza şıklık katabilirsiniz. Açık boşlukların doldurulması ikinci bir tabaka ile mümkün olabilmektedir. Geniş yatay panoları kullanarak bir çıtalı tasarım daha sunuluyor. Farklı ve kendine özgü tasarımları herhangi bir bahçeye kalite ve sıfır bir dokunuş eklemek mümkündür. Ekstra özel dekoratif bir görünüm için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz kataloglara bakabilirsiniz.

En güzel ve en çok tercih edilen bahçe kapı ve çit modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek bahçenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Bahçe Çit ve Kapı Modelleri Görselleri

 

Yorum yapın