Bahçe Aydınlatma Modelleri

Koçtaş Bahçe Aydınlatma Modelleri ile bahçeleriniz artık daha hoş ve estetik bir görünüme sahip olacak…

Bahçe Aydınlatma Modelleri ve Çeşitleri

Bahçe dekorayonu aydınlatması bahçelere şık ve estetik hava katmaktadır. Bahçe aydınlatması genellikle  direk aydınlatma modelleri en çok tercih edilen aydınlatma sistemleri tercih edilmektedir. Yukarıdan sağlanan aydınlatma en sağlıklı ışık kaynağı olarak bilinmektedir. Bu direkler genellikle paslanmaz malzemeler tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra ahşap, demir, aleminyüm, krom gibi metallerden yapılmış olan direkler en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır.

Büyük ve havuzlu bahçelerde farklı aydınlatma sistemleri de kullanılmaktadır. Bu bahçelerde genelikle güneş aydınlatma modelleri ve solar ışıklı aydınlatma modelleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda havuz kenarlarının daha hoş ve estetik bir görünüm elde etmek için dekoratif aydınlatma modelleri kullanılmaktadır.

Bahçe aydınlatmasında son zamanlarda let aydınlatma sistemleri de kullanılmaya başlandığını görmekteyiz. Sarkıt aydınlatma modelleri yine bahçe aydınlatmasında en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Bahçenizi çok kullanmayanların tercih etmiş olduğu sensörlü aydınlatma bahçe aydınlatmasında kullanılmaktadır. Sensörlü aydınlatma sistemleri hırsızlık yada başka amaçla bahçeye giren kişilere karşıda caydırıcı bir sistem olarak ön plana çıkmaktadır.

Bahçe aydınlatma Koçtaş, bahçe aydınlatma Ikea, bahçe aydınlatma Tekzen, bahçe aydınlatma Bauhaus gibi şirketlerden bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Firmaların kredi kartına taksit seçeneklerini araştırarak bütçenize en uygun ve size en fazla ödeme kolaylığı sağlayanı tercih edebilirsiniz.

Bahçe aydınlatma fenerleri aynı zamdan internet üzerinden satış yapan güvenilir e-ticaret siteleri üzerinden de temin edebilirsiniz.

Sizler için en çok tercih edilen bahçe aydınlatma sistemleri ile ilgili olarak bilgi verdikten sonra bahçe aydınlatma resim galerisini incelemeden karar vermemelisiniz.

Siyah Solar Aydınlatma

Siyah Solar Aydınlatma

Solar Bahçe Aydınlatma Modelleri

Solar Bahçe Aydınlatma Modelleri

Paslanmaz Bahçe Aydınlatma Modelleri

Paslanmaz Bahçe Aydınlatma Modelleri

Bahçe aydınlatma sistemleri içinde son zamanlarda en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Led ışıklı olan bu tasarımlar 6 ile 8 saat arası aydınlatma kapasitesi bulunmakta olup yapı marketleri ve e- ticaret siteleri üzerinden 9,90 Tl başlayan fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Tavuk Solar Aydınlatma

Tavuk Solar Aydınlatma

Sevimli tavuk solar aydınlatma kahve rengi rengi ile bahçe aydınlatmalarında tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almakta olup 30 Tl bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Direkli Bahçe Aydınlatma Modelleri

Direkli Bahçe Aydınlatma Modelleri

Resimde görmüş olduğunuz Rio Solar aydınlatma sistemidir. Güneş ışığında 6 ile 8 saat arasında şarj olmakta olup, hava kararınca hemen devre girerek 6 ile 8 saat arası ışık kaynağı olmaktadır. Montaj derdi olmadan ve elektrik harcamadan aydınlatma sağlamak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Paslanmaz Direkli Aydinlatma

Paslanmaz Direkli Aydinlatma

Bahçe aydınlatma sistemleri arasında çok tercih edilen tasarımlardan bir tanesi de led aydınlatma sistemleridir. Paslanmaz  malzemeden yapılmış olan çelik gövde ve plastik kafası ile aydınlatma sistemleri içinde tercih edilen bu tasarımı 80 Tl gibi uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Direkli Aydinlatma Sistemleri

Direkli Aydinlatma Sistemleri

Direkli aydınlatmalar yine bahçe aydınlatmasında tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almakta olup ampül ile çalışmaktadır. 150 Tl den başlayan fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Baykuş Üçlü Güneş Enerjili Aydınlatma

Baykuş Üçlü Güneş Enerjili Aydınlatma

Sabahtan akşama kadar depolamış olduğu güneş enerjisi ile çalışmakta olup 6 ile 8 saat arası ışıklandırma yapmaktadır. 60 Tl den başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta olup büyük yapı marketleri ve e-ticaret siteleri üzerinden bu ürünü temin edebilirsiniz.

Direkli Aydinlatma Sistemleri

Direkli Aydınlatma Sistemleri

Set Üstü Aydınlatma

Set Üstü Aydınlatma

Set üstü aydınlatma sistemleri bahçe aydınlatmalarında tercih edilmekte olan seçenekler arasında yer almaktadır. Vade farksız kredi kartına taksit imkanları bulunmakta olup 30 Tl ye bu ürüne sahip olabilirsiniz. Renk seçenekleri arasında siyah ve beyaz renk bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git