Badem Ezmesi Duvar Boyaları

admin

Updated on:

Salon Badem Ezmesi Duvar Rengi

Toprak ton renkleri arasında bulunan Badem ezmesi duvar boyası ile evlerinizi şık ve farklı ortamlar haline getirebilirsiniz….

Badem Ezmesi Duvar Rengi

Ev dekorasyonunda duvar renkleri çok önemlidir. Evinizin boyasına karar vermeden önce mobilyalarınız ile uyumlu renk ve tonları tercih etmelisiniz. Bu şekilde modern ve şık bir ev dekorasyonu yapmış olursunuz. Bir çok ev mobilyası ile uyum sağlamakta olan badem ezmesi rengi evlerde çok ferah ve rahatlık hissi veren boya renkleri arasında yer almaktadır.

 

Badem Ezmesi Duvar Rengi
Badem Ezmesi Duvar Rengi

Ev hanımları ve bayanlar tarafından çok tercih edilmekte olan bu renk evlere ayrı bir hava ve estetik katmaktadır. Burengin evlerde nasıl bir görünüm sağladığı ile ilgili bilgi sahibi olmanız için bu renk kullanılmış evlerden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu fotoları inceleyerek evinize uygun olan tonları tercih edebilirsiniz.

 

Salon Badem Ezmesi Duvar Rengi
Salon Badem Ezmesi Duvar Rengi

Sizde evlerinizde salon, misafir odası, mutfak ve bebek odalarında bu rengi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.  Bu rengin silinebilir ve kaliteli olanlarını tercih ederseniz boyanız kirlendiğinde silerek temizlik yapabilir ve tekrar boyamak zorunda kalmazsınız.

Oturma Odasi Badem Ezmesi Duvar Rengi
Oturma Odası Badem Ezmesi Duvar Rengi

Badem ezmesi rengi misafir oturma odalarında nasıl göründüğü ile ilgili olarak bu fotoyu  inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Misafir Odası Badem Ezmesi Duvar Rengi
Misafir Odası Badem Ezmesi Duvar Rengi

Misafir odalarında da bu boya çok tercih edilen boya renkleri arasında yer alır. Aydınlık ve ferah bir görünüm vermekte olup ışık dağılımında etkili bir renktir.

Bal Çiçek Badem Ezmesi Duvar Rengi
Bal Çiçek Badem Ezmesi Duvar Rengi

Bal çiçek rengi ile uyum içindedir. İki renk bir arada kullanılarak resimde görmüş olduğunuz gibi şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Evlerin geniş ve büyük olan duvarlarında Badem ezmesi rengi küçük ve dar olan duvarlarında Bal çiçek rengini tercih etmelisiniz.

Badem Ezmesi Duvar Rengi ile ilgili bilgi görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın