Ayışığı Rengi Duvar Boyası

Ayışığı rengi duvar boyası evlerde ve ofisler de farklı ve sıra dışı bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihleri arasında bulunan canlı renk ile sıra dışı tasarımlar…..

Ayışığı Rengi Duvar Boyası

Ayışığı rengi salon ve ofis dekorasyonların da genç bayanların (20 ile 35 yaş arası) tercihleri arasında yer almakta olup farklı ve estetik bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Bu rengin açık tonları salonlarda ve yatak odalarında tercih edilerek şık ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Canlı bir renk olduğu için ev dekorasyon ve tasarımlarında bu renge uygun eşya tercihi çok önemlidir. İlk başta duvarlarda çok kötü göründüğünü düşünsenizde uygun koltuk takımı, berjer, halı, duvar tabloları ile estetik bir görünüm vermektedir.

Ayışığı rengi renk kodu 2204 olarak bilinmektedir. Boya firmaları bu rengi farklı olarak da isimlendirmektedir. Ayışığırengi yatak odası dekorasyon ve tasarımlarında da tercih edilmektedir.

Evlere ve ofislere bu rengin nasıl göründüğü ile ilgili olarak sizlere daha iyi fikir vermesi için bir foto galerisi hazırladık. Ev ve ofis dekorasyonların da bu renge yer verecek olan kişiler galeriyi inceleyerek fikir sahibi olabilirler.

Ayışığı Rengi Duvar Duvar Boyası Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git