Aydınlatmalı Dubleks Ev Merdivenleri

Aydınlatmalı merdivenler, iç merdiven aydınlatması, sensörlü dubleks ev merdivenleri, led aydınlatmalı merdivenler, dublex ev merdiven aydınlatması nasıl yapılır….

Aydınlatmalı Dublex Ev Merdivenleri

Merdiven denildiğinde aklımıza gelen yerleri sayarsak birçok mekan çıkıyor karşımıza ki bunun başlıca örneği apartmanlar, daha sonra okul, kamu kurum ve kuruluşları, iş yerleri ve diğer yerler şeklinde sıralanıyor. Merdiven iki katı birbirine bağlayan bir yapı parçası olmasının yanı sıra farklı seçenekleriyle göze hitap eden dekoratif unsurlardan da biri haline gelmektedir. Özellikle Dubleks ve tripleks merdiven aydınlatma konutlarda hem görsel olarak hemde ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Led merdiven aydınlatması yada sensörlü merdiven aydınlatmaları görsellik ve aynı zamanda tasarruflu aydınlatma seçenekleri arasında yer almaktadır.

Aydınlatmalı Dubleks Ev Merdivenleri

Aydınlatmalı Dubleks Ev Merdivenleri

Merdivenlerin hem görüntüsüyle hem de işlevselliği bakımından kullanışlı olması istenmekte, bu sebeple farklı alternatifler değerlendirilmektedir. Aydınlatmalı Dublex ev merdivenleri de seçenekler arasında yer almaktadır. Aydınlatmalı Dublex ev merdivenleri isteyenler bu konuda araştırma yaparak yaşayacakları yapıya uygun renk ve modelleri inceleyerek bir tercih edebilirler.

Aydınlatmalı Dubleks Ev Merdivenleri

Aydınlatmalı Dubleks Ev Merdivenleri

Bir evin gece saatlerinde aydınlatılması ve bireylerin kolay hareket edebilmelerine olanak sağlayan aydınlatmalar bir süre sonra kapatılmaktadır. Gece olduğunda evin diğer aydınlatmalarını aktif hale getirmeden merdivenlerde bulunan led aydınlatma sistemiyle katlar arasında kolayca geçiş yapılabilir. Yaşam alanı olarak tercih edilen bir evde aydınlatmalı Dublex ev merdivenleri değerlendirilebilecek alternatiflerden bir tanesidir.

Aydınlatmalı Dubleks Ev Merdivenleri

Aydınlatmalı Dubleks Ev Merdivenleri

Merdiven olarak bugün bireylere sunulan çeşitler geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Evlerin dekorasyonunda kullanılan objelerin farklı kategorilerde yer alması gibi üst katlara çıkıp inmeyi sağlayan merdivenlerde benzer şekilde değişik form ve renklerde hazırlanabilmektedir. Aydınlatmalarda yalnızca evin odalarında veya koridorda değil Dublex, tripleks gibi yapılarda merdivenlerde de tercih edilebilmektedir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git