Asma Yataklar Modelleri

Asma yatak modelleri ile şık ve modern görünümlü teras ve bahçe dekorasyonları, bahçe asma yatak modelleri ve ürün görselleri…

En Güzel Asma Yataklar

Bahçe dekorasyonunda her zaman rahatlık ön planda tutulmalıdır. Yaz aylarında günlerini ve gecelerini bahçelerinde geçirmek isteyen pek çok insan vardır. Hatta gece serinliğinden faydalanmak için balkonlarına yatak yapanlarını bile görürüz. Eğer bir bahçeniz var ise siz de yatak keyfinizi doğanın sakinliği içerisinde yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bahçenize, kendi zevklerinize uygun olan asma yatak modellerinden birini tercih etmek olacaktır.

Asma yatakları yazlık evleriniz ve teraslarınız için de düşünebilirsiniz. Bu yataklar ile ortama keyif ve ahenk katarsınız. Asma yatakların büyük ve kalın asma demirler ile sabitlenmesi, onların daha sağlam monte edilmesini sağlar. Bu sayede gönül rahatlığı ile, uzun süre yataklarınızı kullanabilirsiniz.

  • Asma yataklar çok farklı şekillerde yapılabilir. Örneğin kare bir kamelyanız varsa, kare olan asma yatak modelini tercih edebilirsiniz.
  • Balkon yada bahçeniz için asma yatak düşünüyorsanız, oval şekilleri düşünebilirsiniz.
  • Çift kişilik yatak boyutlarında yapılan asma yataklar, bazı evlerin yatak odalarında bile bulunmaktadır.
  • Hem salıncak hem de yatak olarak kullanmak isterseniz, uzun dikdörtgen şekilde asma yatak tercih edebilirsiniz.
  • Daha dekoratif bir görünüme sahip olmasını isterseniz, asma yatağınızı koltuk şeklinde de yaptırabilirsiniz.
  • Bahçeniz için asma yatak tercih ediyorsanız, çok daha çık ve kullanışı olması amacıyla, ahşap bir platform yaptırarak, yatağınızı bu platformun içine monte ettirebilirsiniz. Kış geldiğinde üzerini kapatarak, kar ve bahçenin tadını çıkarabilirsiniz.

       Asma Yatak Modelleri

Dekoratif Asma Yatak

Dekoratif Asma Yatak

Asma yataklar bahçelere çok ve estetik bir görünüm kazandırmakta ve aynı zamanda çocukların bahçede keyifli zaman geçirmelerine çok katkı sağlamaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git