Asma Tavan

Asma tavan, asma tavan modelleri, şık ve modern görünümlü asma tavan tasarımları, görseller….

Asma Tavan

Bir evin içindeki eşyalar kadar dekorasyonda farklı öğeleri bünyesinde barındırmaktadır. Örneğin odada kullanılan mobilya, perde, halı gibi unsurlara boş ve büyük duvarların değerlendirilerek renklendirilmesi eklenebiliyor veya tavanlarda asma tavan seçeneğinden yararlanılabiliyor. Evlerimiz seçtiğimiz eşyaların sonucunda bizim tarzımızı ve beğenimizi yansıtır. Bu da kişilerin tercihlerine bağlı olarak her yaşam alanının kendine has dokunuşlarla dekorasyonunun tamamlandığını gösterir.

Asma Tavan

Asma Tavan

Yapılan çalışmalar ve gelişmelerin ışığında bugün artık yalnızca dekoratif objelerle değil çeşitli alternatiflerle de bir odanın genel görüntüsüne olumlu etki yapılabilmektedir. Bunlardan bir tanesi de asma tavan olmaktadır. Geride kalan yıllarda bir evin düzenlenmesi esnasında tavanla ilgili pek bir şey yapılmazdı ancak günümüzde popüler trendler arasına giren, farklı ve cazip modellere sahip asma tavanlar bu durumu değiştirdi diyebiliriz. Ayrıca asma tavan yalnızca evlerde değil kurumsal binalarda da kullanılmaktadır.

Asma Tavan

Asma Tavan

Mimari bir tasarım elemanı olarak nitelendiren asma tavanın türlerinden bir tanesi alçıpan asma tavan olarak geçmektedir. Metal asma tavanlar ısı ve ses yalıtımı sağladığından dolayı okul, hastane gibi alanlarda tercih edilmektedir. Asma tavan fiyatları modeli ve malzemesine, işçilik fiyatı ve tavanın boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple konuyla ilgili fiyat araştırması yapılması önerilmektedir.

Asma Tavan

Asma Tavan

Artık bir odanın içiyle birlikte duvarları ve tavanları da mevcut alternatiflerin değerlendirilmesiyle birlikte şık bir görünüme kavuşmakta, farklı nesne ve asma tavan gibi seçeneklerle dekorasyon tamamlanmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git