Arabalı Yataklar

Arabalı yatak modelleri çocuklar tarafından en çok sevilen ve beğenilen yataklar arasında yer almakta olup onları mutlu edecek bir hediye almak için bu yatakları tercih edebilirsiniz…

Arabalı Yatak Modelleri ve Fiyatları

Arabalı yatak modelleri gerek erkek çocuklar gerekse kız çocuklar tarafından çok sevilmekte olan yatak modelleri arasında yer almaktadır. Kız ve erkek çocuklar için ayrı yarı tasarımları bulunmaktadır. Miniklerin çok sevmiş olduğu bu yataklar da kız bebekler için pembe arabalı yatak modelleri çok tercih edilmekte olup aynı zamanda mor araba yatak modelleri de tercih edilmektedir.

Erkek bebekler için de beyaz Ferrari arabalı yatak modelleri ve mavi arabalı yatak modelleri çok tercih edilmektedir. Çocuklar için modern arabalı yatak modelleri tercih edebileceğiniz gibi spor arabalı yatak modellerini de tercih edebilirsiniz.

Çilek arabalı yatak modelleri çok tercih edilmekte olan arabalı yataklar arasında yer almaktır. İstikbal arabalı yatak modellerini de tercih edebilirsiniz.

Arabalı yatak modelleri ile çocuklarınızı çok mutlu edebilirsiniz. Bir çok mobilya üreticisi firma tarafından farklı tasarımlar ortaya çıkarmışlardır. Bu tasarımlar içinden en uygun olan tasarımları tercih edebilirsiniz.

Arabalı yatak fiyatları 800 Tl ile 5.000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Firmaların tasarımları ve kampanyalarını takip ederek size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.  Peşin alımlarda indirim yaptırabilir isterseniz vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak bu ürünleri taksit ile satın alabilirsiniz.

En çok tercih edilen ve çocukların en beğendiği tasarımlardan oluşan bir foto galeri hazırladık. Bu tasarımları inceleyebilir ve sitemizin yorum kısmından ürünlerle ilgili yorum yapabilir ve diğer okurların yorumlarını takip edebilirsiniz…

 

Turbo Max Kırmızı Arabalı Yatak

Turbo Max Kırmızı Arabalı Yatak

Bu ürün 90X195 cm ölçülerinde olup peşin 1.124 Tl ödeyerek sahip olabilirsiniz.Ürün taksitli fiyatı: 1.209 Tl’dir.

 

Turbo Max Beyaz Arabalı Yatak

Turbo Max Beyaz Arabalı Yatak

Bu yatak 90X195 cm ölçülerinde olup peşin 1.124 Tl ödeyerek sahip olabilirsiniz.Ürün taksitli fiyatı: 1.209 Tl kredi kartına taksit imkanları bulunmaktadır.

Mavi Renk Arabalı Yataklar

Mavi Renk Arabalı Yataklar

Mavi renkarabalı yataklar erkek bebek odası tasarımlarında tercih edilmekte olup erkek bebeklerin çok sevdiği tasarımlar arasında yer almaktadır.

Havuç Dinamo Kırmızı Arabalı Yatak

Havuç Dinamo Kırmızı Arabalı Yatak

Havuç Mobilya tarafından tasarlanmış olan bu genç odası takımı erkek çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış olup, uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı bir üründür.

Havuç Dinamo Arabalı Yatak

Havuç Dinamo Arabalı Yatak

Havuç Mobilya ürünü olup farklı renklerden hoşlanan gençler için tasarlanmış arabalı yataklı genç odası takımı ister peşin isterseniz de vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Gti Pembe Arabalı Yatak

Gti Pembe Arabalı Yatak

Çilek Mobilya tarafından tasarlanmış olan pembe renk arabalı yatak kız çocuk odası mobilyaları arasında olup kız bebek ve çocukların sevdiği ürünler arasında yer almaktadır. Ürün peşin fiyatı: 3.499 Tl olup vadeli olarak satın almak isteyenler bu ürünü 3762 Tl ödeyerek satın alabilirler.

Gti Fume Arabalı Yatak

Gti Fume Arabalı Yatak

Erkek genç ve bebek odası takımları için özel olarak üretilmiş olan bu ürünü peşin 3.499 Tl; Taksitli satın almak isteyenler 3762 Tl ödeyerek bu ürüne Çilek Mobilya mağazalarından satın alabilirler.

Gti Beyaz Arabalı Yatak

Gti Beyaz Arabalı Yatak

Beyaz renk sevenler için özel olarak üretilmiş olan bu ürünü  peşin 3.499 Tl; Taksitli satın almak isteyenler 3762 Tl ödeyerek bu ürüne Çilek Mobilya mağazalarından ve online olarak da sipariş vererek sahip olabilirsiniz. Kargo ve kurulum ücreti yoktur.

Gti Arabalı Yatak

Gti Arabalı Yatak

Kırmızı renk olan arabalı yatak evlerde çok tercih edilen modeller arasında yer almakta olup ürün fiyatı: peşin 3.499 Tl; Taksitli satın almak isteyenler 3.762 Tl ödeyerek bu ürüne Çilek Mobilya’dan temin edebilir( ücretsiz kurulum bir sefere mahsus) kargo ücreti ödemeden internet üzerinden de satın alabilirsiniz.

Coupe Yavrulu Arabalı Yatak

Coupe Yavrulu Arabalı Yatak

90X190 ölçülerinde olan bu ürün yavrulu yataklı olup, iki kardeş yada arkadaş için özel olarak tasarlanmıştır. Coupe Yavrulu Arabalı Yatak Fiyatı:1.169 Tl peşin,; Taksitli olarak da 1.257 Tl ye satılmaktadır.

Coupe Fume Arabalı Yatak

Coupe Fume Arabalı Yatak

90X190 ölçülerinde olan füme renk yavrulu yatak indirimli fiyatı: 799 Tl dir. Taksitli alımlar da 859 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Coupe Arkadaş Yavrulu Arabalı Yatak

Coupe Arkadaş Yavrulu Arabalı Yatak

Ürün ölçüleri 90×190 ana yatak, yavrulu yatak 90×180 cm ölçülerinde olup 1.169 Tl peşin fiyatı olup taksitli olarak satın almak isteyenler için 1.257 Tl den satışa çıkmaktadır.

Coupe Arabalı Yatak

Coupe Arabalı Yatak

Coupe arabalı yataklar arasında sadece renk varkı bulunmakta olup ürün fiyat ve ebatları aynıdır.

Biturbo Pembe Arabalı Yatak

Biturbo Pembe Arabalı Yatak

90 x195 cm boylarında olan bu yatak kız bebek odası tasarımlarında kullanılmakta olup şık bir yataktır. Konforlu ve rahat olan bu ürünü peşin olarak 1799 Tl; taksitli olarak da 1934 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Biturbo Kırmızı Arabalı Yatak

Biturbo Kırmızı Arabalı Yatak

Biturbo arabalı yatak ölçüleri ve satış fiyatları aynıdır. Sadece aralarında renk varkı vardır.

Biturbo Fume Arabalı Yatak

Biturbo Fume Arabalı Yatak

Füme ve koyu renkleri seven çocuklar için özel olarak üretilmiş olan bu ürün;Biturbo olan tüm araçların fiyat ve ölçüleri aynıdır.

Biturbo Beyaz Arabali Yatak

Biturbo Beyaz Arabali Yatak

Beyaz renk yoğun olarak kullanılmış olan bu yataklar beyaz renk çocuk odası takımları ile uyum içindedir.

Beyaz Renk Ferrari Arabalı Yataklar

Beyaz Renk Ferrari Arabalı Yataklar

Beyaz renk ferrari arabalı yataklar bebek ve genç odası tasarımlarında çok tercih edilmekte olan şık yatak modelleri arasında bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git