Antika Halı Kilim

admin

Antika Halı Modelleri-6

Antika Halı 

     Antika halı dediğimiz halılar ipeksi polyester ile bukle ipliklerin bir araya gelmesiyle birlikte tek tek ilmek ilmek çok çok zorlukla işlenen halı çeşitleri üretmektedir. Tek tek dokunup bin bir güzelliklerle işlenen has halılar, klasik halı motif tarzının öncüsü durumundadır. İç açıcı renkleri ve bu renklerin birbiriyle birlikte uyumu ile oluşturulan motifler çok hoş bir görüntü ortaya koyar.

Evimizin her yerinde yer alan salon takımı, yatak odası takımı ve koltuk takımlarının olmazsa olmazı olan tamamlayıcı aksesuarı halılarınız neden has halı değerinde olmasın ki?

Genellikle el dokuması olarak imal edilen antika halılarla birlikte, makine üretimi imal edilen has halıların kalitesi ve görselliği de el dokuma halılardan hiçte farklı değildir. Has halıların görsel dekoru, şıklığı ve birbiriyle olan renk uyumu aracılığıyla içinde bulundukları mekanın görselliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Klasik tarz halı sevenler, ince ve keyifli dokunuşların desenlere çevrilmesini büyük bir keyifle izleyeceksiniz. Ayrıca anlatılmakta güçlük çekilen fakat doğru hissedilen hislerin tercümanı olan has yün halı desenlerinde karakterinizi, ruhunuzu yansıtan şeyler bulacaksınız. Fiyatları: Dokuma olduğu için fiyat tabii ki biraz yüksek. Özellikle ünlü isimlerin dikkat ettiği markayı; ABD eski Başkanı George Bush, Hollywood yıldızlarından da bazı isimler tercih etmiştir. Piyasa şartlarında normal sıradan halıların oldukça üzerinde fiyatlarla değer görüp, satılıp, talep görmektedir.

Yorum yapın